Chyba s prihlasenim
Posted: 20:32 21. Jul 2007
Tym co blbo prihlasenie na forum roznym sposobom. Tak si skuste vypnut v prehliadaci cookies. Zistil som totiz ze ked to mam zapnute zblbne mi prihlasenie tiez. No akonahle to vypnem vsetko fachci ako ma.