Page 1 of 1

Chyba s prihlasenim

Posted: 20:32 21. Jul 2007
by Sylmael
Tym co blbo prihlasenie na forum roznym sposobom. Tak si skuste vypnut v prehliadaci cookies. Zistil som totiz ze ked to mam zapnute zblbne mi prihlasenie tiez. No akonahle to vypnem vsetko fachci ako ma.