Page 1 of 1

Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 11:04 12. Jun 2010
by Scully
Dotázek k válečnému stavu a poplatkům za craft - týkají se poplatky i samotného prodávání nakraftěných zbraní?

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 11:44 12. Jun 2010
by Cairon
Týká se to kraftu v dílnách nikoli prodeje ve svazu.

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 13:37 12. Jun 2010
by Silvaner01
Cairon wrote:Týká se to kraftu v dílnách nikoli prodeje ve svazu.
Předpokládám správně že se to týká pouze Karathy a ne Alw, nebo Kelu?

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 13:50 12. Jun 2010
by Nalkanar
A předpokládám, že Karatha má pod kontrolou i Tartenskou a Doubkovskou dílnu... nebo snad ne? *s nadějí v hlase* :mrgreen:

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 16:11 12. Jun 2010
by jachyra
Dúbkovskú nie ;) nakoľko ani celkovo Dúbkov nebol spomínaný ako okupovaný Karathou (v novinkách od Cairona)

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 20:53 12. Jun 2010
by Cairon
Takže tak říkajíc "po lopatě" :

Khar Durn , Alwariel , Kel-A-Hazr , Murgond ... nejsou součástí Karathského království ... neplatíte daň

Karatha , Tarten ... platíte u správce za používání mašin ... 10000,- za nekovovový kraft ... 20000,- za kraft ve kterém je používán kov

Doubkov ... v současné době tam díky rebelům z rodu Canisů a hraničářům ... ve zdraví nedorazili "výběrčí daní" ... takže Doubkov ZATÍM neplatí i když je součástí království ... ale opět je to jen na vašich postavách kam se děj překlopí.

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Posted: 22:56 12. Jun 2010
by sendys
to byse dej musel hybat kdyz tu jsem .. a ne kdyz jsem v praci ... :-D