Page 1 of 1
Zrádný stínový ďábel
Posted: 20:35 12. Jun 2010
by Sielencer
Vždy po nějaké době Vyvolaný stínový Ďábel přestane bojovat a jen hledí jak je jeho pán bit...
Příkazy, Stůj nebo Následuj plní v pořádku i nadále, ale protivníky nevnímá...
Re: Zrádný stínový ďábel
Posted: 20:38 12. Jun 2010
by Luelle
to je nwn záležitost
s tím se musíš smířit
Re: Zrádný stínový ďábel
Posted: 22:47 12. Jun 2010
by Bahnak
jjj, není to chybka vyloženě jen tohodle "kámoše"
podobně bugujou všichni "kámoši" (summoni, přítelíčci a pár PC taky

)
Osobně mi někdy AI přijde nějak mo veselá, summon ztuhne, kouká, vrtá se v nose, poodejde si, pak se vzpamatuje, napůl cesty se o něco blokne, znovu se štárá v nose a pak vesele mává umírajícímu pánovi.
Dělo se to i v single NWN, jde prostě o vtipně nastavene AI, programátoři chtěli prostě slyšet naše naštvané výkřiky, tlučení do myši a klávesnice a vzteklé dupání nohou

Přesně jak píše blondýna, musíš se smířit... (a nebo vypít flašu invisible, on tam časem dojde bobek summonovanej)
Re: Zrádný stínový ďábel
Posted: 23:11 12. Jun 2010
by sandoftime
drž si summona u sebe, mělo by pomoct dát mu příkaz k utoku když ty sám zautočíš, jak klasicky z kruhového menu, tak to lze udělat přes voice chat kombinací v+v+r
osobně jsem hrával classy se summonem, hlavně hraničáře, moc se mi to nestávalo, rád jsem totiž svoje přítelíčky přebaloval, pamatoval si jaký mají příkaz, co dělají atd.
naopak o tomhle bugu vím, dá se zneužít proti summonům NPC kouzelníků, necháš na sebe summona zautočit, utíkáš mu nejlépe dlaeko od jeho pána, summon se po nějaké době rozhodne že by bylo záhodno se k pánovi vrátit, odběhne k němu zpátky a od té chvíle už chodí za pánem jak pejsek a ty ho můžeš zmastit bez rizika že na tebe summon zautočí
ne, nenavádím nikoho k bugování, pouze říkám jak to funguje, dávej svým summonům příkazy a bude to dobré
Re: Zrádný stínový ďábel
Posted: 00:01 13. Jun 2010
by Sielencer
Tak jo díky, zkusím to. Ne ten bug ale držet si ho u těla

.
Většinou se to projeví právě když ho nechá msstát na místě a pak se vracím nebo ho posílám za mnou.