Page 1 of 1

a zase barvíř

Posted: 13:46 13. Jun 2010
by Silvaner01
V noci před restartem mě to padlo zrovna při předělávce šatů u barvíře,
do restartu už jsem lognout nestihnul a po něm mi samozřejmě šaty zmizely,
což by nebyla taková tragedie, jako spíš to že mi to po odchodu napsalo,
že jsem odnesl něco, co jsem neměl a teď se mnou nechtějí některý npc obchodovat
/např krejčí, nebo zlatník/. Šaty vem čert ty si koupim nový :)

Už to tu bylo někde rozepsáno myslím od Rotony.
Proto prosím WB aby mi nějak tu nálepku zloděje odpreparovali.
/Larča zloděj není a celkem ji to vadí když jí Npc tak nadávají/ :twisted:

Re: a zase barvíř

Posted: 18:56 13. Jun 2010
by -darkvision-
Proč tam chodíte před restartem?
Tak tam nechodte pred restartem proste. Az po restu. Zadna veda, nic tezkeho.

Re: a zase barvíř

Posted: 01:34 14. Jun 2010
by Silvaner01
-darkvision- wrote:Proč tam chodíte před restartem?
Tak tam nechodte pred restartem proste. Az po restu. Zadna veda, nic tezkeho.

třebas proto že se tam neplánovaně zdržíš od pulnoci :P

Re: a zase barvíř

Posted: 13:16 15. Jun 2010
by Palgor
Taky hlásim ztrátu šatu po neplánovanym pádu serveru předevčírem(?) :(
Palgor,postava Claire,plášť obrany obarven na 60.
Ve dne makam a počkat si na restart do 2 hodiny a pak jít za barvířem :shock: ?Spíte vy někdy :lol: :lol: :lol: ?