Page 1 of 1

Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 18:07 14. Jun 2010
by Nilith
Ahoj, jsem tu nový, po nainstalování všech cepů a věcí potřebných na hraní na Thalii jsem se přihlásil, a napsalo mi to tuhle chybu(čas. limit vypršel, byl si odpojen ...)(zkoušeno už asi 10x) Nevíte někdo co s tím? Kontroloval jsem i jestli mám správnou ip zadanou na webu a vše mám správně... Jsem z toho už zoufalej... Nebyl by někdo schopný mi tu pomoct?

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 23:19 14. Jun 2010
by Silvaner01
Nilith wrote:Ahoj, jsem tu nový, po nainstalování všech cepů a věcí potřebných na hraní na Thalii jsem se přihlásil, a napsalo mi to tuhle chybu(čas. limit vypršel, byl si odpojen ...)(zkoušeno už asi 10x) Nevíte někdo co s tím? Kontroloval jsem i jestli mám správnou ip zadanou na webu a vše mám správně... Jsem z toho už zoufalej... Nebyl by někdo schopný mi tu pomoct?

Zkus si napřed nastavit na Nwn takovej account aby tě to pustilo skoro do hry
a potom si ho teprv nastav na Thalii, pokud to uděláš obráceně tak mysli na to,
že nwn hraje spousta servru takže tvuj account už pravděpodobně někdo má :)

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 10:17 15. Jun 2010
by kucik
Nilith wrote:Ahoj, jsem tu nový, po nainstalování všech cepů a věcí potřebných na hraní na Thalii jsem se přihlásil, a napsalo mi to tuhle chybu(čas. limit vypršel, byl si odpojen ...)(zkoušeno už asi 10x) Nevíte někdo co s tím? Kontroloval jsem i jestli mám správnou ip zadanou na webu a vše mám správně... Jsem z toho už zoufalej... Nebyl by někdo schopný mi tu pomoct?
Především napiš, pod jakym účtem se přihlašuješ.

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 15:38 15. Jun 2010
by Nilith
Nilith12

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 17:34 15. Jun 2010
by kucik
Účet 'Nilith12' na webu nebyl registrovaný. Našel jsem účet 'Nilith'.

Musíš se přihlašovat pod účtem, jaký sis registroval. Přihlaš se jako 'Nilith', né jako 'Nilith12' ani 'Nilith131313'.

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 18:37 15. Jun 2010
by Nilith
Spuštění hry a připojení
Spusťte hru a zvolte Více hráčů, zde zadejte jméno Vašeho účtu registrovaného na webu. Do kolonky heslo zadejte Vaše heslo v Bioware databázi - nemusí se shodovat s heslem uvedeným při registraci na Thalii. Potvrďte a zvolte Připojit k síťové hře. Klikněte na tlačítko Přímé připojení a vepište thalie.pilsfree.cz. Heslo hráče nechte prázdné.

Tohle je napsáno na stránkách Thalie... Ale zajímá mě, co je to HESLO V BIOWARE DATABÁZI(schválně zvýrazněno). Nevím co je to heslo v bw. databázi( a to se omlouvám)

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 22:37 15. Jun 2010
by zachy
Proste si vytvor ucet http://thalie.pilsfree.cz/registrace.htm
pak se prihlas http://thalie.pilsfree.cz/login.htm
po prihlaseni vypln formular:
IP adresa jestli se ti nechce zjistovat zaskrtni ze nechces kontrolovat
Thalie CDKEY: klic slozeny z kombinace NWN klicu http://thalie.pilsfree.cz/download/ThalieCDkey.exe
(spust a najdi si ve slozce NWN soubor nwncdkey.ini)
to pak zkopiruj a vloz do formulare pro Thalie CDKEY

Pokud budou problemy napis mi PM... vyresime neboj :wink:
Nilith wrote:Spuštění hry a připojení
Spusťte hru a zvolte Více hráčů, zde zadejte jméno Vašeho účtu registrovaného na webu. Do kolonky heslo zadejte Vaše heslo v Bioware databázi - nemusí se shodovat s heslem uvedeným při registraci na Thalii. Potvrďte a zvolte Připojit k síťové hře. Klikněte na tlačítko Přímé připojení a vepište thalie.pilsfree.cz. Heslo hráče nechte prázdné.

Tohle je napsáno na stránkách Thalie... Ale zajímá mě, co je to HESLO V BIOWARE DATABÁZI(schválně zvýrazněno). Nevím co je to heslo v bw. databázi( a to se omlouvám)
Navody nikdo necte a funguje to i bez nich :D

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 07:38 16. Jun 2010
by kucik
Heslo v nioware databázi je heslo k tomuto účtu, pokud ho máš registrovaný na bioware. http://nwn.bioware.com/

Návody nemusíš číst ve chvíli, kdy ti automaticky dochází, že by ses měl přihlašovat pod jménem, které sis v předchozím kroku registroval.

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 15:45 22. Jun 2010
by 1Rakosnicek1
mám stejný problém hrál sem tu pak dobu ne a když se chci ted připojit tak mi ti píše že časový limit vypršel nebo že sem byl zaveden a nepustí mě to dál

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 15:48 24. Jun 2010
by kucik
1Rakosnicek1 wrote:mám stejný problém hrál sem tu pak dobu ne a když se chci ted připojit tak mi ti píše že časový limit vypršel nebo že sem byl zaveden a nepustí mě to dál
Nemůžu ti pomoci, pokud nenpíšeš ani ten účet, pod kterym se přihlašuješ.

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Posted: 18:02 07. Jul 2010
by Bluud_Elf
Vyreseno?