Page 1 of 1
OČ
Posted: 21:00 14. Jun 2010
by petrk123
Zdravím...Hraju svoji kleričku (Cania Ma´for)A mam malej problém....Zjistil jsem že mam se mi nějak jaksi záhadně zmenšilo přirozené OČ na 6 a při tom nemam žádnej postih ...je to trochu nepříjemné mít se zbrojí OČ 12

:D
Re: OČ
Posted: 21:07 14. Jun 2010
by petrk123
Ták jsem se připojil a je to zase v pohodě ....no nechápu

Re: OČ
Posted: 23:13 14. Jun 2010
by zachy
Nebyl jsi lovit nejaky pavouky nebo ettercapy? jak hazej pavucinu nebo zapleteni tak to blbne
Re: OČ
Posted: 16:51 15. Jun 2010
by petrk123
Tak to asi bude tim no
Re: OČ
Posted: 21:58 16. Jun 2010
by DarK_cz
hele a koukal si se nahoru do rohu jak se ti ukazujou postihy nebo i do vlastností postavy? protože někdy se stává že když ten postih máš dlouho tak v tom pravym rohu nahoře kde se ti objevujou bonusy za kouzla a postihy tak jednoduše zmizí ale ve vlastnostech mas ten postih napsanej uplně dole.