Page 1 of 3

Imploze

Posted: 08:18 15. Jun 2010
by -RoF-
Ahoj ahoj

mám dotaz, jak je na Thalii nastavené kouzlo Imploze?

Zabíjí i sesilatele?
Zabíjí i spoluhráče?

Díkas :wink:

Re: Imploze

Posted: 08:27 15. Jun 2010
by de Aers
spolubojovníky určitě

Re: Imploze

Posted: 08:43 15. Jun 2010
by Sorrow
I toho kdo kouzlo sesle...

Re: Imploze

Posted: 09:36 15. Jun 2010
by -darkvision-
Sorrow wrote:I toho kdo kouzlo sesle...
Proste zabije vse v oblasti působení, je to vsude takhle nastavené :)

Re: Imploze

Posted: 10:13 15. Jun 2010
by nomis_b
no hlavne neexistuje imka na tohle.. takez se neda nicim jinym nez vysokou vydrzi zachranit.

Re: Imploze

Posted: 10:18 15. Jun 2010
by -RoF-
nomis_b wrote:no hlavne neexistuje imka na tohle.. takez se neda nicim jinym nez vysokou vydrzi zachranit.
Magická odolnost :roll:

Jo a děkuju za odpovědi :wink:

Re: Imploze

Posted: 10:21 15. Jun 2010
by kucik
SR, death imunita, spell imunity a další...

Re: Imploze

Posted: 10:38 15. Jun 2010
by sandoftime
death imunita těžko, imploze není smrtící kouzlo

a spell imunity funguje ale pochybuju, že je na thalii předmět s imkou na implozky

Re: Imploze

Posted: 10:43 15. Jun 2010
by Nalkanar
Dle wiki magická odolnost ano, hod na výdrž, ale ne imunita na smrt. :mrgreen: Nutno dodat, že wiki tvrdí, že sesilatele to nevcucne, takže wiki neví (za předpokladu že Sorrow ví, ale tak asi ví) :mrgreen:

Re: Imploze

Posted: 10:47 15. Jun 2010
by sandoftime
zase chyba, imploze sesilatele nevcucne, pokud to není na serveru nastaveno jinak, je to stejně jako s jedničkou u záchranných hodů

Re: Imploze

Posted: 10:50 15. Jun 2010
by jachyra
škoda len, že u väčšiny NPC na thalii - myslím tých fakt drsných NPC - je hod na výdrž na implóziu tak okolo 40tky a to je fakt temer nereálne dosiahnuť :D (výhodu majú trpaslíci s maxovanou odolnosťou)

Re: Imploze

Posted: 12:33 15. Jun 2010
by Sorrow
Nalkanar wrote:Dle wiki magická odolnost ano, hod na výdrž, ale ne imunita na smrt. :mrgreen: Nutno dodat, že wiki tvrdí, že sesilatele to nevcucne, takže wiki neví (za předpokladu že Sorrow ví, ale tak asi ví) :mrgreen:
Tak kdyz si tak chytrej, tak si to vyzkousej... :wink:

Re: Imploze

Posted: 12:51 15. Jun 2010
by nomis_b
no vysoke SR je taky docela tezke doshanout (pokud nejste monk, ci drow), takze asi to pohlceni kouzel.. na to sem zapomenl no.

Kazdopadne to nejni imka jako treba proti omraceni no...

Re: Imploze

Posted: 17:48 15. Jun 2010
by zachy
*hlt* Lema :).. skoda ze me to nenapada varit :D

Re: Imploze

Posted: 23:26 15. Jun 2010
by KaTo
zachy wrote:*hlt* Lema :).. skoda ze me to nenapada varit :D
ono taky nema moc trvani (kolo/lvl) a garantuju, ze implozka prijde o pikosekundu driv nez to vypijes :lol: :lol: :lol: .