Page 1 of 2
kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:20 15. Jun 2010
by Silvaner01
uf , začínám tu z toho mit dobrej guláš
kouzlo silnější kouzelná zbraň by mělo dávat posílení na zbrani +1 ab, za 3 lvl postavy do maxima +5,
když ho sešlu na zbran která má vylepšení +1 standartní, tak se na ni zobrazí
/+1 posílení dočasné/, misto +3 dočasné za 9 lvl barda...
navic se to vubec nezobrazí ve výpisu u postavy, kde se zobrazuje AB.
Není někde vypsána délka pusobení ostatních kouzel, protože to co je v popiskách kouzel
tady ani trochu neplatí, ať se to týká kouzel na ability, nebo invisek a ostatních?
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:31 15. Jun 2010
by Istvan
Tak podobna otazka je tu kazdy tyden, Thalie ma sve upravy kouzel.
prosim zde nahlednout...
http://thalie.pilsfree.cz/upravy-kouzel ... ani-49.htm
vytazeno-
"Silnější magická zbraň, magické roucho:
-dává bonus vylepšení +1/5 úrovní (max. +5)"
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 13:47 15. Jun 2010
by Silvaner01
Dík moc , to jsem nějak přehlíd, ale pořád to neřeší, proč se to nezobrazí ve výpisu
u AB a Dmg postavy, že by se to stackovalo?
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:41 15. Jun 2010
by nomis_b
kdyz kliknes na zbran, tak by se na ni melo zobrazit nakouzlene kouzlo i s danym efektem napr :
ostrost
+ 2 magicka zbran
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 14:54 15. Jun 2010
by Silvaner01
nomis_b wrote:kdyz kliknes na zbran, tak by se na ni melo zobrazit nakouzlene kouzlo i s danym efektem napr :
ostrost
+ 2 magicka zbran
to je mi jasný, to je na zbrani vypsaný, ale když mám seslánu ostrost a +1 magická zbraň,
ve výpisu u postavy se ostrost objeví u kritického zásahu , misto 17-20, tak je tam 15 - 20,
ale ta magická se tam nezobrazuje, proto se ptám jestli se to třeba s něčím nestackuje?
třeba s magickým zraněním, co má zbraň už standartně daný.
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 01:51 16. Jun 2010
by -darkvision-
Nejsem si jist, ale pokad mas zbran +1 a zakouzlis na ni to kouzlo a na dane urovni ti ma pridat pouze +1 tak se ti to nestakne - ale jist si nejsem.
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 08:26 16. Jun 2010
by Garett
-darkvision- wrote:Nejsem si jist, ale pokad mas zbran +1 a zakouzlis na ni to kouzlo a na dane urovni ti ma pridat pouze +1 tak se ti to nestakne - ale jist si nejsem.
podle me to bere jenom ten vyssi bonus, protoze kdyby se to stackovalo tak by tady behali lidi +8 zbranema...
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 08:32 16. Jun 2010
by -darkvision-
Jo pardon, ja jsme nejak nereagoval tolik na nazev topicu jako na prispevky nade mnou.
Reagoval jsem na kouzlo vs zbran.
Ale pokad mam reagovat na kouzelná zbran vs silnejsi kouzelna zbran
Tak co jsem si vsiml na jinych serverech, tak pokad jsem na zbran zakouzlil kouzelnou zbran a pote silnejsi kouzelnou zbran, tak na zbrani byl jen efekt te silnejsi kouzelne zbrane - jak píše Garett, počítalo se to vyšší.
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 23:25 16. Jun 2010
by DenGrasse
Všechny druhy bonusů na zbrani se počítají jen nejvyšší... když máš zbraň která je sečná a má +3 enhancement, +3 sečné zranění se na ní neprojeví, zatímco +3 magické (ohnivé atd., myslím i bodné) se projeví.
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 00:03 17. Jun 2010
by Silvaner01
DenGrasse wrote:Všechny druhy bonusů na zbrani se počítají jen nejvyšší... když máš zbraň která je sečná a má +3 enhancement, +3 sečné zranění se na ní neprojeví, zatímco +3 magické (ohnivé atd., myslím i bodné) se projeví.
aha dík, tohle jsem chtěl vědět

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:02 17. Jun 2010
by DenGrasse
U toho sečné - bodné si nejsem jistej, protože nevim jestli enhancement zvyšuje základní typ zranění zbraně bebo všechny tři základní druhy zranění (sečné, bodné, drtivé), to by chtělo vyzkoušet. Pokud máš na sečné zbrani enhancement +3 a sečné +4, výsledkem bude attack+3 a damage +4.
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 10:33 17. Jun 2010
by Nalkanar
Zažil jsem na EQ, že zbraň měla tuším bodné i tupé zranění navíc, ale byla v základu tupá. Když se nakouzlila silnější kouzelná zbraň, tak tupé zranění bylo přebito efektem kouzelné zbraně, ale bodné zůstalo

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 11:05 17. Jun 2010
by DenGrasse
Takže platí co jsem napsal nahoře, nebyl jsem si jistej, díky.
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 12:46 05. Oct 2010
by Treason
Zdravím, chci se zeptat jestli byste nechtěli upravit GMW ap. aby šli sesílat i na familiary prskavek?
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Posted: 12:53 05. Oct 2010
by kucik
Ne, to urcite neni zamerem. MW a GMW ma byt kouzlo na zbrane. Tedy ne na drapy a zuby.
K tomu jsou urcena hranicarska a druidska kouzla Magic Fang a Greater Magic Fang.