Page 1 of 1

přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 07:05 16. Jun 2010
by Bahnak
Chtěl jsem se zeptat, jak je to s přesvědčením při volbě přítelíčka.
Logicky mi došlo že jako zlá postava nemůžu mít hodného přítelíčka.
Někde jsem tuším i četl na forku že si může čaroděj vybrat přítelíčka o jedno přesvědčení rozdílné.
(dobrý nemůže mít zlé a naopak)
Ale včera mi ve hře bylo hráčem sděleno že jako zloun nemůžu povolat familiara pixii (neutral).
Když jsem se ptal proč, odpověď byla že kvůli přesvědčení.
Tak chci vědět na čem teda jsem.
Můžu/nemůžu?

Jen prosím, nezajímá mě názor, zajímá mě rozhodnutí.
Nechci flejmovou debatu, zajímá mne jen Ano/Ne
Díky

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 08:11 16. Jun 2010
by Istvan
Ne (pixie ma neutral good)

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 08:38 16. Jun 2010
by KaTo
Proč bys nemohl mít "oportunity" přesvědčení u přítelíčka? Koho zajímá, jaký má otrok...ee...přítelíček přesvědčení :evil: ?
Takže v souladu s topicem: MŮŽEŠ!

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 09:08 16. Jun 2010
by -RoF-
Drow s vílou? Ach jo :(

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 09:10 16. Jun 2010
by Sorrow
Mozná drow fetisista :D
Jinak ale uz nevim kde sem videl ty male pixie i v jinem barevnem provedeni.
Jako zle...

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 11:19 16. Jun 2010
by venomeq
hehe pekne Drow a vila Analka nakopou vas do pr..:D

Kazdopadne uz se to tu resilo myslim ...bylo to o tom proc zakone dobry mag nemuze mit pritelicka golema z masa ci co to je...nebo kosteneho netopira...co si pamatuju bylo napsano ze to sou proste pritelickove pro evily....Ale jinak si myslim ze pokud je ten pritelicek neutral tak proc ne.)

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 12:16 16. Jun 2010
by BelamoAmo
Využiju topicu a zeptám se, jestli se to vztahuje i na druidovy/rangerovy zvířecí společníky?

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 12:25 16. Jun 2010
by KaTo
BelamoAmo wrote:Využiju topicu a zeptám se, jestli se to vztahuje i na druidovy/rangerovy zvířecí společníky?
vzhledem k tomu, že si třeba u thalijskych přitelíčku přesvedceni nezjistis (leda si pomužes bugem pri lvlupu, nekde tady v okoli nedavno vzpominanym), tak můžeš jen těžko hádat co za přesvedceni ma společník/přítelíček.

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 12:53 16. Jun 2010
by Istvan
KaTo wrote:Proč bys nemohl mít "oportunity" přesvědčení u přítelíčka? Koho zajímá, jaký má otrok...ee...přítelíček přesvědčení :evil: ?
Takže v souladu s topicem: MŮŽEŠ!
Tak uz se to tu resilo a bylo receno ze ne. Ale pockame na vyjadreni DM po nekolika mesicich a uvidime jestli se nazor nezmenil.

Jinak, ano vse jde okecat, proc nebrat to co je nejsilnejsi... zrovna vila a jeji skilly kompletne nahradi zlodeje. Uz jen ten nazev "pritelicek" nikde tam nectu "otrok"... ale vse jde okecat, proc ne... a treba to je hodnej drow! :wink:

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 12:59 16. Jun 2010
by Quin_Fryar
Nejlepší je být true neutral a můžeš všecko... :)

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Posted: 14:01 16. Jun 2010
by kucik
Bahnak wrote:
Jen prosím, nezajímá mě názor, zajímá mě rozhodnutí.
Nechci flejmovou debatu, zajímá mne jen Ano/Ne
Díky
Jestli vám to nedocvaklo, tak chtěl rozhodnutí dotyčného DM. Nikoliv domněnky jiných hráčů.