Brána
Posted: 11:28 16. Jun 2010
včera jsem doklepl level... A tak jsem si řekl , že vyzkouším nová kouzla...vyvolal jsem bráno
u bílého slaada...než jsem si doprohlédnul jeho skiily tak zmizel...-neodvolal se prostě zmizel...ani nd do minuty nebyl...zkoušel jsem to víckrát...ale pořád stejné
u bílého slaada...než jsem si doprohlédnul jeho skiily tak zmizel...-neodvolal se prostě zmizel...ani nd do minuty nebyl...zkoušel jsem to víckrát...ale pořád stejné