Page 1 of 1

Pán prohnilých zombií - chybí trofej - OPRAVENO

Posted: 11:37 16. Jun 2010
by zachy
po dlouhým pižlání bosáka a vypití hafo lektvarů leží na zemi, nerozloží se, expy nikde a ani trofej :(

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 11:43 16. Jun 2010
by Sorrow
Mozna nektery DM z nej pak nevyskocil...

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 11:58 16. Jun 2010
by Garett
zachy wrote:po dlouhým pižlání bosáka a vypití hafo lektvarů leží na zemi, nerozloží se, expy nikde a ani trofej :(
jestli je to ten boss v ruinach v prahvozdu, tak z toho myslim trofej nepada

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 12:00 16. Jun 2010
by černý vlk
nemá trofej

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 14:03 16. Jun 2010
by nomis_b
a créépeři nebudou mít co žrát ...

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 17:15 16. Jun 2010
by Prometheus
Trofej nemá ale XP za neho bývajú a aj nejaké pozostatky po ňom ostávajú... teda za normálnych okolností.

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 17:29 16. Jun 2010
by černý vlk
ale zase hrozně smrdí, postavy s odolností pod 25 na něj nechodí

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 19:07 16. Jun 2010
by zachy
No on ho nekdo vytahl na povrch a tak tam čuměl zraněnej :) lákalo to :)

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 20:11 16. Jun 2010
by černý vlk
zachy wrote:No on ho nekdo vytahl na povrch a tak tam čuměl zraněnej :) lákalo to :)
no ahaaa, tak to je jen jeho kopie..když se vytáhne ven, zkopíruje se při průchodu určitými lokacemi...psal jsem nedávno PM Kucikovi o tom

Re: Pán prohnilých zombií

Posted: 20:04 25. Jun 2010
by zachy
Planuje se možnost uříznutí nějaké části těla tohohle bossa?

Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej

Posted: 22:47 15. Dec 2010
by zachy
Připomínám poslední otázku :)

Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej

Posted: 23:00 15. Dec 2010
by Bahnak
Snad neprokecnu moc, trofej z něj sice nevypadává, ale je zde jistá malinká šance (malinkatá) , že od tohodle mrtvýho bosáka neodejte s prázdnou :-D
Domyslete si co chcete... Já osobně si myslím, že zrovna tenhle bosák může být pro mnohé creepery favoritem i bez trofeje.
A navíc co by z něj vypadlo? Ultratekutá šedá mozková kaše? Smradlavý hnát? Kdo by si to probuh chtěl vystavit nad krb???

Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej

Posted: 23:28 15. Dec 2010
by zachy
Tak taková kašička z mozku by mohla být ideální pro zvrhlé alchymisty :D

Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej

Posted: 15:31 17. Jan 2011
by Rejty
Nemá tam být trofej.