Page 1 of 1
Pán prohnilých zombií - chybí trofej - OPRAVENO
Posted: 11:37 16. Jun 2010
by zachy
po dlouhým pižlání bosáka a vypití hafo lektvarů leží na zemi, nerozloží se, expy nikde a ani trofej

Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 11:43 16. Jun 2010
by Sorrow
Mozna nektery DM z nej pak nevyskocil...
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 11:58 16. Jun 2010
by Garett
zachy wrote:po dlouhým pižlání bosáka a vypití hafo lektvarů leží na zemi, nerozloží se, expy nikde a ani trofej

jestli je to ten boss v ruinach v prahvozdu, tak z toho myslim trofej nepada
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 12:00 16. Jun 2010
by černý vlk
nemá trofej
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 14:03 16. Jun 2010
by nomis_b
a créépeři nebudou mít co žrát ...
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 17:15 16. Jun 2010
by Prometheus
Trofej nemá ale XP za neho bývajú a aj nejaké pozostatky po ňom ostávajú... teda za normálnych okolností.
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 17:29 16. Jun 2010
by černý vlk
ale zase hrozně smrdí, postavy s odolností pod 25 na něj nechodí
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 19:07 16. Jun 2010
by zachy
No on ho nekdo vytahl na povrch a tak tam čuměl zraněnej

lákalo to

Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 20:11 16. Jun 2010
by černý vlk
zachy wrote:No on ho nekdo vytahl na povrch a tak tam čuměl zraněnej

lákalo to

no ahaaa, tak to je jen jeho kopie..když se vytáhne ven, zkopíruje se při průchodu určitými lokacemi...psal jsem nedávno PM Kucikovi o tom
Re: Pán prohnilých zombií
Posted: 20:04 25. Jun 2010
by zachy
Planuje se možnost uříznutí nějaké části těla tohohle bossa?
Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej
Posted: 22:47 15. Dec 2010
by zachy
Připomínám poslední otázku

Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej
Posted: 23:00 15. Dec 2010
by Bahnak
Snad neprokecnu moc, trofej z něj sice nevypadává, ale je zde jistá malinká šance (malinkatá) , že od tohodle mrtvýho bosáka neodejte s prázdnou

Domyslete si co chcete... Já osobně si myslím, že zrovna tenhle bosák může být pro mnohé creepery favoritem i bez trofeje.
A navíc co by z něj vypadlo? Ultratekutá šedá mozková kaše? Smradlavý hnát? Kdo by si to probuh chtěl vystavit nad krb???
Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej
Posted: 23:28 15. Dec 2010
by zachy
Tak taková kašička z mozku by mohla být ideální pro zvrhlé alchymisty

Re: Pán prohnilých zombií - chybí trofej
Posted: 15:31 17. Jan 2011
by Rejty
Nemá tam být trofej.