Page 1 of 7

Bezva hra...

Posted: 20:25 16. Jun 2010
by Manolla
Chtela bych upozornit hrace acc. Petrk123 s postavou Justin Wetter,
ze odlogovavat se pri uteku pred drowy je pekna prasarna :evil:
Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!

Re: Bezva hra...

Posted: 20:45 16. Jun 2010
by Tretas
Postava Justin Wetter je hráče ševy123.

Re: Bezva hra...

Posted: 21:01 16. Jun 2010
by jachyra
Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá, tak je zaujímavé, že bol odlognutý XD asi schizofrénia?

Re: Bezva hra...

Posted: 22:10 16. Jun 2010
by Manolla
jachyra wrote:Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá, tak je zaujímavé, že bol odlognutý XD asi schizofrénia?
Ano, jiste, mas 100% pravdu, vzdyt ty jsi tam vlastne byla :shock:
Jinak, hrac se odlognul a po chvilce cekani se slo na tygry a cca po 15 minutach se znova lognul.
Vedel o nas a ani se neobtezoval omluvit nebo reagovat.
Tenhle topic nebyl psan pro diskuzy, jen sem nevedela kam to dat aby si to precetl.
Ale muzes klidne pokracovat kdyz si tak chytra a vsechno vis!

Re: Bezva hra...

Posted: 00:26 17. Jun 2010
by Miky
jachyra wrote:Inu ja som s Justinom akurát tellovala, keď mi spomenul, že pred vami zdrhá
:shock:

Re: Bezva hra...

Posted: 00:47 17. Jun 2010
by jachyra
:mrgreen: to je v pohode, kľudne zúrte .. už mi aj chýbali časy, kde tieto podtemnácko-povrchňanské flamy boli na dennom poriadku XD dlho som sa dobre nenasmiala

Re: Bezva hra...

Posted: 06:18 17. Jun 2010
by Bahnak
nerejte do sebe...
Zlouni: pošlete screen nebo alespon info DMkum
Justin: bylo by fajn kdybys k tomu něco řekl, odlog když vidíš drowy je vážný prohřešek.
Ostatní: neryjme, nevíme o co šlo...
Díky

Re: Bezva hra...

Posted: 08:39 17. Jun 2010
by nomis_b
screen, kde u prostred obrazovky bude "nic" a sipka k tomu "zde byl Justin Wetter" .. :wink:

ale tak jo.. slo by to. treba : odpojen: sevy 123


podle me tohle upozorneni na foru je dobre, DM si na nej muzou dat ted pozor, a pri pristim prohresku do dostane sezrat dvojnasob.

Re: Bezva hra...

Posted: 09:52 17. Jun 2010
by onheek
Děkuji za upozornění. Určitě si budu na něj dávat zvýšený pozor a pokud ho načapám, trest ho nemine. Jinak myslím, že není potřeba dál to rozvádět.

Re: Bezva hra...

Posted: 13:26 17. Jun 2010
by XŠevyX
No tedy... Je pravda že sem uviděl drowy jak přechází z lokace do lokace a po chvilce se vrátili, jenže to už sem byl zahrabaný někde v kopcích a něměli šanci mě najít asi po 5minutách sem se odlogl,protože sem si potřeboval něco zařídit za asi 5 min... sem se lognul z5 a drowy sem nikde nepotkal tak sem se vrátil do Isilu... Vsadil bych se že by mě za těch 5 min.. co sem byl odloglý nenašli.Jo a navíc asi ste si všimli odlognutí jiného hráče já se Sevy123....


Justin Wetter:Zdatný bojovník a vojín Vl.roty
Gror syn Jargena:Hrdý bartr Jorga

Re: Bezva hra...

Posted: 13:53 17. Jun 2010
by efu_redo
Manolla wrote: Priste az te potkam s kteroukoliv postavou, tak te rovnou zabiju!!!
Chápu, že jsi rozhořčen/a, ale třeba to není tak horké jak to vidíš a třeba je to jinak, než ty říkáš. Ostatně, tenhle tvůj dovětek z hněvu z tebe akorát udělá stejné prase jako tu popisuješ. Pozor na to.

Re: Bezva hra...

Posted: 23:35 18. Jun 2010
by v_sude
Napisu to sem

Ano odlogl jsem se potom co me chytli na povrchu, protoze na takovou prasarnu jsem vazne nemel naladu, omlouvam se zato a potrestej te si me jak chcete.
K veci, obevi me na povrchu, zacnou me honit, ja prednimi utikam, abych nezneuzil hned prechodu tak jako blbec jsem si dal tri kolecka v jedne lokaci snimi za zady, kdyz to nikam envedlo zacal jsem tedy utikat pres prechody a dostavat naskok, ale co s enestalo dm mi zaclo postavu hazet spatky primo mezi postavy ktere me honili, tahle to udelalo asi ctyrikrat dokud me nedostali, fakt moc diky za tenhle ooc suport, tusim ze to byl jak jinak maku.

Re: Bezva hra...

Posted: 23:51 18. Jun 2010
by sandoftime
co čekat od dm maku :) stačí číst tady na foru o otm co o něm lidé říkají a máš jasno ;)

Re: Bezva hra...

Posted: 00:23 19. Jun 2010
by jachyra
;) jak nádherné je rovno hádzať vinu na DMká, že? Určite sú to oni, ktorí sú komplet všetkému navine, však jak inak ..
to, že by to mohol byť normálny obyčajný lag, to nikoho nenapadne, že? Ale aj to určite bude vina DMiem, jednoznačne ;) to, že sa hral Quest a možno mohlo veľa postáv naraz v lokácii zdržiavať server, to je tiež hovadina na Ntú

Kurnik, teraz sa mi roztrhli nohavice! DM Maku, že si tu niekde zalezený? *začne prešacovať izbu*

Re: Bezva hra...

Posted: 00:47 19. Jun 2010
by efu_redo
Šlo tam hlavně o zneužití přechodu myšleno přechod/hide ... to mi fakt vadilo. To že si utíkal přes přechod je věc druhá. To je řekněme v pořádku, záleží ale jak moc si využíval rychlosti svého počítače.