Page 1 of 1
Obranne Cislo
Posted: 18:11 22. Jul 2007
by Lord_Berserk
Je mi dost divny co mi ukazuje hra za OC.
Jednou se pripojim mam OC 31, dneska zas 30 a nekdy i 29 cim to je ???

A to mam porad ty samy veci.
Posted: 18:30 22. Jul 2007
by igor
nemáš třeba zbroj která dává +2 proti tupým zbraním (příklad)? to pak někdy máš AC takový a jindy třeba větší...
Posted: 17:39 23. Jul 2007
by Hassan
A nebude to tim ze to neopravujes?
Posted: 17:45 23. Jul 2007
by Zyga
To mi připomíná, že mam dost dlouho obyčejný brnění který tahám skoro furt a zdá se že se noopotřebovává, bylo upravovaný v toolsetu tak mě zajímá jestli to neni chyba nebo jestli to trvá vážně dlouho než se musí opravovat.
Posted: 20:11 23. Jul 2007
by Hassan
Zyga wrote:To mi připomíná, že mam dost dlouho obyčejný brnění který tahám skoro furt a zdá se že se noopotřebovává, bylo upravovaný v toolsetu tak mě zajímá jestli to neni chyba nebo jestli to trvá vážně dlouho než se musí opravovat.
Pokud sedis porad v hospode a obcas dostanes zidli pres zada tak se to moc neopotrebuje, ale jinak se celkem muchla zalezi na tom jak dobre se vyhejbas ranam

Jo
Posted: 07:17 24. Jul 2007
by Lord_Berserk
Tak je to tim ze se to musi opravit... stejnak je to divny pac mam craftovou vec a ty se prej nerozbiji

Re: Jo
Posted: 08:38 24. Jul 2007
by Istvan
Lord_Berserk wrote:Tak je to tim ze se to musi opravit... stejnak je to divny pac mam craftovou vec a ty se prej nerozbiji

Rozbiji, jen oprava v truhle stoji 0gp.
Re: Jo
Posted: 17:20 24. Jul 2007
by Sylmael
Istvan wrote:Lord_Berserk wrote:Tak je to tim ze se to musi opravit... stejnak je to divny pac mam craftovou vec a ty se prej nerozbiji

Rozbiji, jen oprava v truhle stoji 0gp.
Jop, a ja viem riesenie na tento problem.