Page 1 of 1

Nordova Kovadlina

Posted: 21:06 16. Jun 2010
by etkar
Obchodník zahlásí chybu při trénovaní postav - nenastaveno povolání nebo něco v tomto smyslu

Hospodský hlásí "chyba v nastavení pronájmu pokojů"