Nordova Kovadlina
Posted: 21:06 16. Jun 2010
Obchodník zahlásí chybu při trénovaní postav - nenastaveno povolání nebo něco v tomto smyslu
Hospodský hlásí "chyba v nastavení pronájmu pokojů"
Hospodský hlásí "chyba v nastavení pronájmu pokojů"