nosná zvířata
Posted: 15:50 17. Jun 2010
chtěl bych se zeptat jestli by nešlo Thalii udělat že nosná zvířata (muly atd.) by byly perzistentní (nebo jak se tomu nadava
) že prostě po restartu hráči nezmizeli.
No nevím...takovéhle zperzistentnění býložravců zavedli kdysi v Austrálii s králíkama a jeden čas nebylo pro samýho králíka kam šlápnoutDarK_cz wrote:chtěl bych se zeptat jestli by nešlo Thalii udělat že nosná zvířata (muly atd.) by byly perzistentní (nebo jak se tomu nadava) že prostě po restartu hráči nezmizeli.
Hehe tak já to myslel jako že by nemizeli vůbec.KaTo wrote:No nevím...takovéhle zperzistentnění býložravců zavedli kdysi v Austrálii s králíkama a jeden čas nebylo pro samýho králíka kam šlápnoutDarK_cz wrote:chtěl bych se zeptat jestli by nešlo Thalii udělat že nosná zvířata (muly atd.) by byly perzistentní (nebo jak se tomu nadava) že prostě po restartu hráči nezmizeli.
![]()
.
Ale jinak souhlas, bylo by fajné, kdyby muly mizeli "jen" při plánovaných restartech a ne po každém pádu.
perzistentni muly muzou byt kdykoli pokuchnuty a vybranysandoftime wrote:nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly
a co ty úvaziště udělat těsně za městem? jako u hradeb a vytvořit zákon že do města se zvěří nesmí, když to udělají tak za to mužou do vězení a tak.zachy wrote:No je to dobrej napad ale ma taky minus a to ze bude stat zase dvojnasobek zvěře u karathských dílen
ne těch 10k mul které budo stát ve městě před dílnama a karatha se utopí v lejnechLord_Berserk wrote:perzistentni muly muzou byt kdykoli pokuchnuty a vybranysandoftime wrote:nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly
jakých 10k?sandoftime wrote:ne těch 10k mul které budo stát ve městě před dílnama a karatha se utopí v lejnechLord_Berserk wrote:perzistentni muly muzou byt kdykoli pokuchnuty a vybranysandoftime wrote:nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly
ostatně to už psal zachy
A na co jich potřebuješ víc? Já myslím že jedna ti stačí dokavaď ti neumře.Quin_Fryar wrote:A proč by mohli mít jen jednu?
A to jsi vyčetl kde? Ambit tam může vládnou až do konce celé Thalie.Nalkanar wrote:Nezapomeň že jednoho dne se situace v Karathě změní![]()
to není argument že teď se tam nedá "žít"
Ale může rozsekat Isil a nebude válečný stav a tím pádem normální ceny a normální život, co na tom, že pár paladinů s celou tvrzí zařvou... nebo naopak zvítězí rebelové z Isilu, dosadí někoho nového na královské místo, pár gardistů zařve a vše se vrátí do normálních cen.Tretas wrote:A to jsi vyčetl kde? Ambit tam může vládnou až do konce celé Thalie.Nalkanar wrote:Nezapomeň že jednoho dne se situace v Karathě změní![]()
to není argument že teď se tam nedá "žít"