Page 1 of 2

nosná zvířata

Posted: 15:50 17. Jun 2010
by DarK_cz
chtěl bych se zeptat jestli by nešlo Thalii udělat že nosná zvířata (muly atd.) by byly perzistentní (nebo jak se tomu nadava :wink: ) že prostě po restartu hráči nezmizeli.

Re: nosná zvířata

Posted: 16:04 17. Jun 2010
by KaTo
DarK_cz wrote:chtěl bych se zeptat jestli by nešlo Thalii udělat že nosná zvířata (muly atd.) by byly perzistentní (nebo jak se tomu nadava :wink: ) že prostě po restartu hráči nezmizeli.
No nevím...takovéhle zperzistentnění býložravců zavedli kdysi v Austrálii s králíkama a jeden čas nebylo pro samýho králíka kam šlápnout :lol: :lol: .
Ale jinak souhlas, bylo by fajné, kdyby muly mizeli "jen" při plánovaných restartech a ne po každém pádu :mrgreen: .

Re: nosná zvířata

Posted: 16:28 17. Jun 2010
by kucik
Není to úplně jednoduchý vyřešit. Ale časem by na to mohlo dojít.

Re: nosná zvířata

Posted: 16:47 17. Jun 2010
by DarK_cz
KaTo wrote:
DarK_cz wrote:chtěl bych se zeptat jestli by nešlo Thalii udělat že nosná zvířata (muly atd.) by byly perzistentní (nebo jak se tomu nadava :wink: ) že prostě po restartu hráči nezmizeli.
No nevím...takovéhle zperzistentnění býložravců zavedli kdysi v Austrálii s králíkama a jeden čas nebylo pro samýho králíka kam šlápnout :lol: :lol: .
Ale jinak souhlas, bylo by fajné, kdyby muly mizeli "jen" při plánovaných restartech a ne po každém pádu :mrgreen: .
Hehe tak já to myslel jako že by nemizeli vůbec. :D
Myslel jsem to tak, že by se třeba ta mula zdražila, že by misto 100 se platilo za mulu 1000 ale že prostě dokavaď by nechcipla tak by si ji měl. A udělal bych nějaký úvaziště kde by se mohli odkládat, a když ji odložíš a odejdeš na par kroků tak by zmizela aby se tam nelagovali. (Něco hodně podobného je na K2, prominte jestli se furt oháním jinýma serverama, ale myslim to v dobrém, protože kvuli craftu by to bylo docela pěkné kdyby po každem restartu když mam v mule rudu tak ji davat k sobě a po restu se s tím plížit.

Re: nosná zvířata

Posted: 17:34 17. Jun 2010
by sandoftime
nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly

Re: nosná zvířata

Posted: 17:40 17. Jun 2010
by Lord_Berserk
sandoftime wrote:nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly
perzistentni muly muzou byt kdykoli pokuchnuty a vybrany :wink:

Re: nosná zvířata

Posted: 18:32 17. Jun 2010
by zachy
No je to dobrej napad ale ma taky minus a to ze bude stat zase dvojnasobek zvěře u karathských dílen

Re: nosná zvířata

Posted: 18:37 17. Jun 2010
by DarK_cz
zachy wrote:No je to dobrej napad ale ma taky minus a to ze bude stat zase dvojnasobek zvěře u karathských dílen
a co ty úvaziště udělat těsně za městem? jako u hradeb a vytvořit zákon že do města se zvěří nesmí, když to udělají tak za to mužou do vězení a tak.

Re: nosná zvířata

Posted: 22:17 17. Jun 2010
by sandoftime
Lord_Berserk wrote:
sandoftime wrote:nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly
perzistentni muly muzou byt kdykoli pokuchnuty a vybrany :wink:
ne těch 10k mul které budo stát ve městě před dílnama a karatha se utopí v lejnech

ostatně to už psal zachy

Re: nosná zvířata

Posted: 23:14 17. Jun 2010
by DarK_cz
sandoftime wrote:
Lord_Berserk wrote:
sandoftime wrote:nojo, k čemu vlastně používat perzistentní trezory v dílnách, když vlastně můžeme mít perzistentní muly
perzistentni muly muzou byt kdykoli pokuchnuty a vybrany :wink:
ne těch 10k mul které budo stát ve městě před dílnama a karatha se utopí v lejnech

ostatně to už psal zachy
jakých 10k? :D každej by mohl mít jen jednu a hraču na povrchu kteří hrajou hodně aktivně je kolem 20-30 a když každej bude mit mulu, někdo chodí do doupkova , někdo do ivory tak proč by měli mit všichni mulu zrovna v karathě?

A to ještě nepočítám situaci v karathě. Takže nevim kdo by si tam daval mulu když craftit v karathě muže jen pár lidí který maj hodně peněz na ty poplakty. A hlavně jak jsem psal v minulem přispěvku, ty muly když je odložíš a poodejdeš o kus dál tak zmizej aby nelagovali. takže je uvidiš jen když u nich budeš stat blízko.

Re: nosná zvířata

Posted: 23:18 17. Jun 2010
by Quin_Fryar
A proč by mohli mít jen jednu?

Re: nosná zvířata

Posted: 23:44 17. Jun 2010
by Nalkanar
Nezapomeň že jednoho dne se situace v Karathě změní ;) :) to není argument že teď se tam nedá "žít" :D

Re: nosná zvířata

Posted: 23:53 17. Jun 2010
by DarK_cz
Quin_Fryar wrote:A proč by mohli mít jen jednu?
A na co jich potřebuješ víc? Já myslím že jedna ti stačí dokavaď ti neumře.

Re: nosná zvířata

Posted: 07:46 18. Jun 2010
by Tretas
Nalkanar wrote:Nezapomeň že jednoho dne se situace v Karathě změní ;) :) to není argument že teď se tam nedá "žít" :D
A to jsi vyčetl kde? Ambit tam může vládnou až do konce celé Thalie. :wink:

Re: nosná zvířata

Posted: 10:48 18. Jun 2010
by Nalkanar
Tretas wrote:
Nalkanar wrote:Nezapomeň že jednoho dne se situace v Karathě změní ;) :) to není argument že teď se tam nedá "žít" :D
A to jsi vyčetl kde? Ambit tam může vládnou až do konce celé Thalie. :wink:
Ale může rozsekat Isil a nebude válečný stav a tím pádem normální ceny a normální život, co na tom, že pár paladinů s celou tvrzí zařvou... nebo naopak zvítězí rebelové z Isilu, dosadí někoho nového na královské místo, pár gardistů zařve a vše se vrátí do normálních cen. :mrgreen: Nikdy jsem neřekl, že Ambit musí být nějak přesunut. :mrgreen:

EDIT: přesunut do hrobu, přesunut do exilu, apod.