Page 1 of 1

Proměny vzhledu

Posted: 23:36 17. Jun 2010
by mandos
Zdravím. Nedávno mně napadlo že by bylo zajímavé z RP hlediska kdyby měňavci mohli nějak měnit svůj vzhled v "přirozené" formě, a to tak že by se jim dala třeba runa, která by aktivovala onen dialog, přes který mají nové postavy možnost změnit si hlavu ještě než skutečně vejdou do světa. Mohlo by to být třeba od epického měňavce nebo tak podobně. Chci se tedy zeptat jestli je to technicky možné (i když počítám že by to neměl být problém když to jde při vstupu do hry). Mě osobně to přijde jako zajímavá RP možnost a celkem rozumná (možná protože hraju měňavce :D) ale už jsem slyšel i názor že se to tu spíš nepovolí. Chci se tedy zeptat týmu jestli je to přípustné a jestli by se to teda dalo zařídit. Taky bych se ale chtěl zeptat co vy na to jako hráči - vadí/nevadí/chcete (prosím žádné flame ani jiné zbytečné názory, které budou jen urážet a k ničemu kloudnému nepovedou :))

Re: Proměny vzhledu

Posted: 23:39 17. Jun 2010
by zachy
lektvar chmug :)

Re: Proměny vzhledu

Posted: 23:40 17. Jun 2010
by mandos
ten ale mění jen na potvory ne? těch já mam dost :D spíš tu hlavu jsem myslel třeba jako maskování nebo tak

Re: Proměny vzhledu

Posted: 02:04 18. Jun 2010
by sandoftime
je uplně jedno co máš za vzhled, dokud ti nad hlavou po stisknutí tlačítka tab svítí jméno tvojí postavy, stejně na to každej kašle a hned tě pozná

ozkoušeno

Re: Proměny vzhledu

Posted: 03:35 18. Jun 2010
by Sielencer
Epický měnavec by s tíhmle problémy mít neměl, s tím souhlasím.
sandoftime wrote:je uplně jedno co máš za vzhled, stejně na to každej kašle a hned tě pozná.

ozkoušeno
S většinou tvých příspěvků až navyjímky souhlasím, ale když změníš vzhled, postavy reagují jinak.

ozkoušeno :wink:

Re: Proměny vzhledu

Posted: 07:42 05. Oct 2010
by XŠevyX
Taky bych to navrhoval . Není to vůbec špatný nápad , kdyby měňavec mohl od epic levlu měnit svou tvář.
Bylo by to jeho součástí , když se umí měnit na různé příšery, tak proč by si nemohl měnit i různé tváře lidí ... :)

Re: Proměny vzhledu

Posted: 17:07 05. Oct 2010
by DenGrasse
Tak to je otázka pojetí světa, nesouvisí to s tím jestli by měl nebo neměl mít problém. NWN to bere jako "formu" tedy určitou cílovou podobu, do které se dokáže změnit. Není nic mezi tím.