Page 1 of 1

System hlaseni chyb.

Posted: 14:41 18. Jun 2010
by Bluud_Elf
Ahoj.
Nedavno jsem se domluvil, ze bych pomahal opravovat mensi chybycky ve hre. Ted jsem k tomu sednul a zacal delat seznam lokaci potrebnych k oprave a uvedomil jsem si, ze jelikoz nehraju na povrchu, ale v podtemnu, bylo by mnohem jednodussi opravovat chyby v podtemnu, abych si mohl s postavou zajit podivat, kde ze presne je ta chyba a ozkouset si ji. Nemyslite, ze by byl dobrej napad rozdejit chyby jeste do dvou hlavnich kategorii pro podtemno a povrch?

Ps: Jen napad.