Page 1 of 1

nabijeni predmetu

Posted: 21:07 18. Jun 2010
by zachy
Zkousel jsem nabijet prsten neviditelnosti, soupl sem to do ty trubice a zavrel. ukazalo se mi ze jsem mel mluvit s tim magem co to obsluhuje ale zadny dialog a nic se nenabylo

Re: nabijeni predmetu

Posted: 14:55 09. Jul 2010
by Radim
Tak by mě zajímalo jestli to nabíjení vůbec tedy funguje nebo fungovat bude a zda je to i u nás dole

Re: nabijeni predmetu

Posted: 16:46 09. Jul 2010
by KaTo
Nabíjení předmětů je podle posledních zpráv rodiné firmy "Nomis and kucik s.r.o.", kterou jsem na webu zaznamenal...v řešení v seznamu hned po bodech "zprovoznit dřevařský craft" a "naučit se portugalsky" :lol: :lol: :lol:

Re: nabijeni predmetu

Posted: 17:24 09. Jul 2010
by Radim
Takže dosti v nedohlednu *chytne se za hlavu* :mrgreen:

Re: nabijeni predmetu

Posted: 14:35 16. Jul 2010
by kucik
Nabíjení předmětu je funkčí nahoře. Dával jsem ho jen na jedno místo kvůli řešení chyb.

Pro přídání do podtemna:
1. Otevřít lokaci Karatha náměstí - magická akademie přízemí.
2. Zkopírovat z ní do cílové lokace toho šmudlu co se stará o dobíjení, truhlu a ten aparát, co u něj stojí.
3. Změnit frakci šmudlovi na nějakou kompatibilníé s podtemnem.

Re: nabijeni predmetu

Posted: 15:20 16. Jul 2010
by Istvan
Kuciku, prave ta trubice nefunguje :/ jak pise Zachy nahore, vlozis predmet, postava se otoci na obsluhujciho maga a zadny dialog ze neotevre.

Re: nabijeni predmetu

Posted: 15:32 16. Jul 2010
by -darkvision-
Otazkou je, mame nekoho kdo by nam to mohl nascriptovat i dole? Nejaky podtemnacky wb?

Re: nabijeni predmetu

Posted: 19:58 27. Oct 2010
by cer-c
Ahoj,
chtěl bych se zeptat jestli je nějaký pokrok ve sprovoznění dobíjení předmětů. Zkoušel jsem to a funguje to tak, jak někdo psal výše. Po vložení předmětu a zavření trubice se neděje nic a při pokusu o rozhovor se jen postava otočí na "dobíjecí NPC".

Re: nabijeni predmetu

Posted: 09:53 01. Nov 2010
by kucik
Ne, ještě jsem se k tomu nedostal.