Page 1 of 1
Prechod z lokace Tunel
Posted: 14:37 19. Jun 2010
by Lidda
Prochazime tunelem (map Tunel je tam vic, tohle je v podtemnu za pavoukama, za lokaci do ktery se leze tajnou chodbou) a zahlidneme jeskyni. Vlezli jsme do ni, pribehli golemove, zkamenili nas a instantne sundali. Spadl server.
Po restartu se jedinej hrac co prezil naspawnuje pred jeskyni, kam stihl vybehnout a projde znovu prechodem, ceknout jestli tam nejsou nase tela. A ejhle, jeskyne s golemama tam vubec neni a vede to do lokace s dalsim nazvem Tunel.
:/ Ja chci svoje telo zpatky a uz zadnej zmatek v prechodech co vedou do random lokaci : /
Re: Prechod z lokace Tunel
Posted: 14:43 19. Jun 2010
by Urlraen
Ta lokace je u výstupu ze stok (Charaxsské) předpokládám a vlezli jste do magických stěn. Čiště info pro WB.
Stalo se mi to taky. Odlognul jsem se v tom tunelu (označím A) nebo mi to spadlo už nevim jistě, ale pak jsem se objevil v jiném tunelu (B) a to právě v tom co vede k paláci. Je s ním spojen tuším na východě.
Lokace odlogu (tunel A): Výstup z Charaxsských stok. Stojí tam 4 drowí hlídky s branou.
Lokace lognutí (tunel B): Tunel křižovatka, dělí se na další tunel, jeskyni Bagelingů (netopírodlaci, nevim přesně jak se jmenujou) a vstup do paláce (přechod vede za tu bránu, je to lokace s bossem přízračných pavouků)
Uff snad to pomůže při hledání WB. Kdyžtak jsem na PM.
Edit: nejdřív jsem si myslel, že si s názvem topicu někdo dělá prdel

Re: Prechod z lokace Tunel
Posted: 14:45 19. Jun 2010
by Lidda
Jojo, to je ono, Magicky steny.
My tam prolezli tim tunelem od Mykonidu
Re: Prechod z lokace Tunel
Posted: 14:51 19. Jun 2010
by venomeq
Vsak budte radi ...to je docela fajn ze vas to protne do randomu ne?:D proto se ty steny menujou asi magicke?:D Docela by to bylo funn udelat takovehle bludiste ktere vas nahodne teleportuje do lokace a pokazde jine:D popripane udelat nahodne teleporty a jen jeden spravny:D