Page 1 of 1

Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 16:34 19. Jun 2010
by sendys
kampak nam zmizela cesticka do gruberiku ?? kde to bylo krane udelano a skvele vyreseno ? to ste ji zrusily nebo co ??

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 16:41 19. Jun 2010
by artaxas
hledej, vše se změnilo.

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 16:46 19. Jun 2010
by sendys
artaxas wrote:hledej, vše se změnilo.
aspon ozanecni na mape dyz uz teda ucvazili presunuti oblasti :)

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 17:59 19. Jun 2010
by KaTo
sendys wrote:
artaxas wrote:hledej, vše se změnilo.
aspon ozanecni na mape dyz uz teda ucvazili presunuti oblasti :)
1) cedule souhlasím - jsou (byly svého času) špatně.
2) cesta do gruberiku je relativně "logická" - když ho našla lama jako já, tak už musí každej :mrgreen:
3) gruberik je stejně díra, kdo by ho hledal? :twisted:

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 22:31 19. Jun 2010
by Jatro
KaTo wrote:
sendys wrote:
artaxas wrote:hledej, vše se změnilo.
aspon ozanecni na mape dyz uz teda ucvazili presunuti oblasti :)
1) cedule souhlasím - jsou (byly svého času) špatně.
2) cesta do gruberiku je relativně "logická" - když ho našla lama jako já, tak už musí každej :mrgreen:
3) gruberik je stejně díra, kdo by ho hledal? :twisted:
baliky do diry za 2k a vic pro lowika za prochazku je krasna prace :mrgreen:

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 22:51 19. Jun 2010
by jachyra
XD tak to ver, že cesta do Gruberiku je všetko len nie prechádzka pre lowíka

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 22:56 19. Jun 2010
by -RoF-
jachyra wrote:XD tak to ver, že cesta do Gruberiku je všetko len nie prechádzka pre lowíka
Aáále low lvl tam projde v klidu :wink: Když ví jak a hlavně kdy.

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 22:58 19. Jun 2010
by jachyra
PSSSSSST!!! to sa neprezrádza, nech sa boja :mrgreen: mi to kazíš tss

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 23:05 19. Jun 2010
by Arsen
Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 00:06 20. Jun 2010
by DenGrasse
Arsen wrote:Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
Prozradil bys laskavě jak to souvisí s tématem?

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 11:50 20. Jun 2010
by Arsen
DenGrasse wrote:
Arsen wrote:Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
Prozradil bys laskavě jak to souvisí s tématem?
Dyt je to v topicu flames tak o co de ?

Re: Cesticka do Gruberiku a zpet

Posted: 16:09 20. Jun 2010
by KaTo
...i v části "flames" by příspěvky mohli být k topicu :twisted: (ne že bych s tím já sám neměl problémy :lol: ).