Cesticka do Gruberiku a zpet
Posted: 16:34 19. Jun 2010
kampak nam zmizela cesticka do gruberiku ?? kde to bylo krane udelano a skvele vyreseno ? to ste ji zrusily nebo co ??
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
aspon ozanecni na mape dyz uz teda ucvazili presunuti oblastiartaxas wrote:hledej, vše se změnilo.
1) cedule souhlasím - jsou (byly svého času) špatně.sendys wrote:aspon ozanecni na mape dyz uz teda ucvazili presunuti oblastiartaxas wrote:hledej, vše se změnilo.
baliky do diry za 2k a vic pro lowika za prochazku je krasna praceKaTo wrote:1) cedule souhlasím - jsou (byly svého času) špatně.sendys wrote:aspon ozanecni na mape dyz uz teda ucvazili presunuti oblastiartaxas wrote:hledej, vše se změnilo.
2) cesta do gruberiku je relativně "logická" - když ho našla lama jako já, tak už musí každej![]()
3) gruberik je stejně díra, kdo by ho hledal?
Aáále low lvl tam projde v klidujachyra wrote:XD tak to ver, že cesta do Gruberiku je všetko len nie prechádzka pre lowíka
Prozradil bys laskavě jak to souvisí s tématem?Arsen wrote:Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl
Dyt je to v topicu flames tak o co de ?DenGrasse wrote:Prozradil bys laskavě jak to souvisí s tématem?Arsen wrote:Prej balíky za 2k a v podtemnu sem neviděl balík s větší cenou jak 150zl