Page 1 of 1

přání bydlet

Posted: 20:49 21. Jun 2010
by černý vlk
Rád bych ještě nějaké možnosti pronájmu bytů, popřípadě větších statků. Všechno je teď vyprodané :(. Ideální by byla nějaká věžička pro mága. :)

Re: přání bydlet

Posted: 22:56 21. Jun 2010
by venomeq
Proc tak skrome? rovnou opevnenou pevnost s golemama...a vubec rovnou opevneny hrad s velykm prikopem a zraloky:D

Re: přání bydlet

Posted: 06:11 22. Jun 2010
by černý vlk
venomeq wrote:Proc tak skrome? rovnou opevnenou pevnost s golemama...a vubec rovnou opevneny hrad s velykm prikopem a zraloky:D
a s hladomornou pro sarkastické nenechavce

Re: přání bydlet

Posted: 07:50 22. Jun 2010
by Rejty
Když někdo vyhotoví interiéry, dá se o tom uvažovat. :wink:

Re: přání bydlet

Posted: 10:18 22. Jun 2010
by kucik
Typický problém s rozšiřováním pronájmu je, že někdo ty interiéry musí udělat. (Tímto děkuji autorům za stávající). Neni to nic složitého, ale je na to potřeba čas a pečlivost.

Re: přání bydlet

Posted: 11:10 22. Jun 2010
by černý vlk
kucik wrote:Typický problém s rozšiřováním pronájmu je, že někdo ty interiéry musí udělat. (Tímto děkuji autorům za stávající). Neni to nic složitého, ale je na to potřeba čas a pečlivost.
rád si vytvořím interiér věže, pokud by to šlo (vstup by mohl být v místě magické univerzity třeba v Karathě)...Dal by mi prosím někdo návod, popřípadě nějaké věci ke stažení k práci na interiérech? Rád se do toho pustím. Děkuji

Re: přání bydlet

Posted: 11:13 22. Jun 2010
by KaTo
černý vlk wrote:rád si vytvořím interiér věže, pokud by to šlo (vstup by mohl být v místě magické univerzity třeba v Karathě)...Dal by mi prosím někdo návod, popřípadě nějaké věci ke stažení k práci na interiérech? Rád se do toho pustím. Děkuji
Návod "snadno a lehce":
http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page
(sekce: Builder categories, jsou tam poměrně dobré rady), jinak modul Thalie je ke stažení na webu.

Re: přání bydlet

Posted: 11:46 22. Jun 2010
by jachyra
Len nech sa vám nestane to, čo mne :mrgreen: že riadnou zhodou omylov si prenajalo môj domček po sebe pár ľudí .... to by ešte šlo, lebo myslím, že to potom Kucik poopravoval a aj väčšina hráčov bola tak slušných, že ma na to upozornila.
Za to samozrejme ooooooooohromná vďaka Kucikovi, fakt si cením, že si sa na to pozrel.

A teraz, čo sa vlastne stalo? Mala som v tom domčeku celkom fajnovú zásobu byliniek, jak z povrchu tak podtemna ... a čo sa neudialo? Nejaký dobrák, čo sa tam pohyboval mi komplet vybrakoval všetky bylinky z podtemna, okrem jedinej, ktorú si asi nevšimol ;) holt vďaka mu .. ešteže som si našla jeden deň voľna, abych nanovo prešla podtemno v kompletke :)
len jediné mi bolo ľúto ... toľko podtemnákov v hre a na žiadneho som nenarazila. :evil: