Page 1 of 1
přání bydlet
Posted: 20:49 21. Jun 2010
by černý vlk
Rád bych ještě nějaké možnosti pronájmu bytů, popřípadě větších statků. Všechno je teď vyprodané

. Ideální by byla nějaká věžička pro mága.

Re: přání bydlet
Posted: 22:56 21. Jun 2010
by venomeq
Proc tak skrome? rovnou opevnenou pevnost s golemama...a vubec rovnou opevneny hrad s velykm prikopem a zraloky:D
Re: přání bydlet
Posted: 06:11 22. Jun 2010
by černý vlk
venomeq wrote:Proc tak skrome? rovnou opevnenou pevnost s golemama...a vubec rovnou opevneny hrad s velykm prikopem a zraloky:D
a s hladomornou pro sarkastické nenechavce
Re: přání bydlet
Posted: 07:50 22. Jun 2010
by Rejty
Když někdo vyhotoví interiéry, dá se o tom uvažovat.

Re: přání bydlet
Posted: 10:18 22. Jun 2010
by kucik
Typický problém s rozšiřováním pronájmu je, že někdo ty interiéry musí udělat. (Tímto děkuji autorům za stávající). Neni to nic složitého, ale je na to potřeba čas a pečlivost.
Re: přání bydlet
Posted: 11:10 22. Jun 2010
by černý vlk
kucik wrote:Typický problém s rozšiřováním pronájmu je, že někdo ty interiéry musí udělat. (Tímto děkuji autorům za stávající). Neni to nic složitého, ale je na to potřeba čas a pečlivost.
rád si vytvořím interiér věže, pokud by to šlo (vstup by mohl být v místě magické univerzity třeba v Karathě)...Dal by mi prosím někdo návod, popřípadě nějaké věci ke stažení k práci na interiérech? Rád se do toho pustím. Děkuji
Re: přání bydlet
Posted: 11:13 22. Jun 2010
by KaTo
černý vlk wrote:rád si vytvořím interiér věže, pokud by to šlo (vstup by mohl být v místě magické univerzity třeba v Karathě)...Dal by mi prosím někdo návod, popřípadě nějaké věci ke stažení k práci na interiérech? Rád se do toho pustím. Děkuji
Návod "snadno a lehce":
http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page
(sekce: Builder categories, jsou tam poměrně dobré rady), jinak modul Thalie je ke stažení na webu.
Re: přání bydlet
Posted: 11:46 22. Jun 2010
by jachyra
Len nech sa vám nestane to, čo mne

že riadnou zhodou omylov si prenajalo môj domček po sebe pár ľudí .... to by ešte šlo, lebo myslím, že to potom Kucik poopravoval a aj väčšina hráčov bola tak slušných, že ma na to upozornila.
Za to samozrejme ooooooooohromná vďaka Kucikovi, fakt si cením, že si sa na to pozrel.
A teraz, čo sa vlastne stalo? Mala som v tom domčeku celkom fajnovú zásobu byliniek, jak z povrchu tak podtemna ... a čo sa neudialo? Nejaký dobrák, čo sa tam pohyboval mi komplet vybrakoval všetky bylinky z podtemna, okrem jedinej, ktorú si asi nevšimol

holt vďaka mu .. ešteže som si našla jeden deň voľna, abych nanovo prešla podtemno v kompletke

len jediné mi bolo ľúto ... toľko podtemnákov v hre a na žiadneho som nenarazila.
