Page 1 of 1
PC kostky - V ŘEŠENÍ
Posted: 21:42 21. Jun 2010
by Bluud_Elf
PC kostky na hody na vlastnosti a skilly jsou dost zabugovany. Spousta moznosti zacne nahodne hazet hody, ktery nemaji nic spolecnyho s tim na co si chce clovek hodit. Pokdu nejaky Scripter ma zajem to opravit, napiste mi sem prosim a ja projdu hody jeden po druhem a vypisu jaky jsou spatny.
Re: PC kostky
Posted: 10:19 22. Jun 2010
by kucik
Kostky jsou součástí přejatýho dmfi systému hůlek. Vrtat se v tom je dost obtížný a jednodušší je v postatě to udělat znovu a jinak.
Re: PC kostky
Posted: 10:28 22. Jun 2010
by -darkvision-
Zeptejte se Demońáků jak to maj, jejich wb, ty tam maj použitelné kostky.
Re: PC kostky
Posted: 11:57 22. Jun 2010
by Bluud_Elf
Oni jako v zakladu fungujou, jen dost casto to zacnne hazet i kdyz sis jeste nevybral. Napriklad pokazdy kdyz clovek najede do druhe skupiny hazeni na skilly, tak to vzdycky hodi na odstraneni pasti atd... A kdyz jsem jeste navic videl, ze hody se zobrazuji vsem DM, tak sem si rikal, ze to musi bejt docela opruz. I kdyz ono to asi zas tak moc hracu nepouziva. Kazdopadne me se to jevi jako dost zasadni vec co by mela fungovat.
Re: PC kostky
Posted: 12:06 22. Jun 2010
by jachyra
No vidíš, tak je to úplne jasné

šup a nascriptuj to ... kľudne to WB potom zapoja do hry.
Lebo ako si hovoril, kocky používa fakt minimum hráčov. A sú veci, s ktorými sa WB musia pasovať a dotýkajú sa komplet hráčov. Ako chyby lokácií, craftu a pod. Kocky sú minimum

Re: PC kostky
Posted: 12:26 22. Jun 2010
by efu_redo
Kde jsou ty kostky špatně? Procházel jsem to a přijdou mi naprosto v pohodě. ( neproházel jsem uplně vše )
Re: PC kostky
Posted: 13:03 22. Jun 2010
by Miky
jachyra wrote:No vidíš, tak je to úplne jasné

šup a nascriptuj to ... kľudne to WB potom zapoja do hry.
Lebo ako si hovoril, kocky používa fakt minimum hráčov. A sú veci, s ktorými sa WB musia pasovať a dotýkajú sa komplet hráčov. Ako chyby lokácií, craftu a pod. Kocky sú minimum

Ale třeba je používá minimum hráčů právě proto, že jsou zabugované nebo neví jak. Navíc využití skillů jako podvádění, přesvědčování, zastrašování, znalostí, umění, kradení je v pokročilejším RP na kostkách dost závislé, jen je otázka kolik lidí ho chce doopravdy hrát

Re: PC kostky
Posted: 13:10 22. Jun 2010
by Miky
efu_redo wrote:Kde jsou ty kostky špatně? Procházel jsem to a přijdou mi naprosto v pohodě. ( neproházel jsem uplně vše )
Viz. co psal Bluud_elf - háže jiné skilly a občas se samo změní kdo všechno má hod vidět. Takže v ideálním případě zaspamuješ dm kanal než si hodíš co chceš. Navíc tam byly (jsou) nějaké nejasnosti v překladu...
Re: PC kostky
Posted: 18:26 17. Jan 2011
by Rejty
V řešení.