Ztráta koně
Posted: 22:15 24. Jul 2007
Včera večer jsem svého koně Hnědáka zavedla v Ivory do ohrady, řekla mu, aby zůstal na místě, a šla k rybníčku -* tam odlog.*
Dnes po nalogování kůň v ohradě nebyl, a nebyl ani jinde v Ivory, ani v žádné přilehlé lokaci. Znovu pokus po restartu - kůň opět nikde !
* Že by již docházelo ke krádežím koní v hlídaných ohradách a to i v době, kdy hráč není nalogován ?
nebo je to jen bug ?*
Je mi to líto, měla jsem koníčka jen krátkou dobu a měla jsem ho ráda !
Ranunkula
Dnes po nalogování kůň v ohradě nebyl, a nebyl ani jinde v Ivory, ani v žádné přilehlé lokaci. Znovu pokus po restartu - kůň opět nikde !
* Že by již docházelo ke krádežím koní v hlídaných ohradách a to i v době, kdy hráč není nalogován ?
nebo je to jen bug ?*
Je mi to líto, měla jsem koníčka jen krátkou dobu a měla jsem ho ráda !
Ranunkula