Page 1 of 1

Ztráta koně

Posted: 22:15 24. Jul 2007
by monstera
Včera večer jsem svého koně Hnědáka zavedla v Ivory do ohrady, řekla mu, aby zůstal na místě, a šla k rybníčku -* tam odlog.*
Dnes po nalogování kůň v ohradě nebyl, a nebyl ani jinde v Ivory, ani v žádné přilehlé lokaci. Znovu pokus po restartu - kůň opět nikde !

* Že by již docházelo ke krádežím koní v hlídaných ohradách a to i v době, kdy hráč není nalogován ?
nebo je to jen bug ?*

Je mi to líto, měla jsem koníčka jen krátkou dobu a měla jsem ho ráda !
Ranunkula

Re: Ztráta koně

Posted: 10:13 25. Jul 2007
by Fidorka
Měla jsem stejný problém..a nakonec se zjistilo že kůň je v té lokaci kde byl zaparkovaný , ale mimo viditelnou část lokace. Tzn. tvůj koník bude stále v Ivory jen pro tebe není dostupný ... je mimo mapu.

Re: Ztráta koně

Posted: 13:45 25. Jul 2007
by monstera
Fidorka wrote:Měla jsem stejný problém..a nakonec se zjistilo že kůň je v té lokaci kde byl zaparkovaný , ale mimo viditelnou část lokace. Tzn. tvůj koník bude stále v Ivory jen pro tebe není dostupný ... je mimo mapu.
A jak se k němu dostanu ????

Posted: 20:56 25. Jul 2007
by Michal
Nepřišel sem na to, kde soudruzi z NDR udělali chybu, ale je to vyřízený. Kůň se asi špatně nalogoval na cizí zahrádku, kde z něj nějakej nenasyta udělal párky.

Posted: 16:07 26. Jul 2007
by monstera
Michal wrote:Nepřišel sem na to, kde soudruzi z NDR udělali chybu, ale je to vyřízený. Kůň se asi špatně nalogoval na cizí zahrádku, kde z něj nějakej nenasyta udělal párky.
Díky, díky, díky. Ranunkula