Page 1 of 1
Alchymie/trofeje
Posted: 17:56 22. Jun 2010
by sandoftime
dneska jsem prodal trofeje vetešníkovi a k mému překvapení vzal i rozdrcené peří plivníka
jeden by řekl že když něco rozmlátí tak už je tosurovina pro alcha a vetešník to nevykoupí, tak se jen ptám jestli je to správně
Re: Alchymie/trofeje
Posted: 20:41 22. Jun 2010
by monstera
sandoftime wrote:dneska jsem prodal trofeje vetešníkovi a k mému překvapení vzal i rozdrcené peří plivníka
jeden by řekl že když něco rozmlátí tak už je tosurovina pro alcha a vetešník to nevykoupí, tak se jen ptám jestli je to správně
jistě že je, je jedno, jestli koupím surovinu nebo plotovar, ne ?
Re: Alchymie/trofeje
Posted: 10:05 23. Jun 2010
by sandoftime
no mě by teda nebylo jedno kdybych vykupoval trofeje a někdo mi přinesl drcený parohy
Re: Alchymie/trofeje
Posted: 10:28 23. Jun 2010
by KaTo
sandoftime wrote:no mě by teda nebylo jedno kdybych vykupoval trofeje a někdo mi přinesl drcený parohy
No, ale je to tak - vykupují se všechny suroviny do alchymistického kraftu, jakkoli upravené, pokud jejich neupravená verze měla/má parametr "trofej". Tj. sebere veškeré peří/krev/sliz/srdce/žaludky.
Taky mě to poprvé zaskočilo, protože třeba "usušené" kůže do kožešnického kraftu ti nesebere...a od jisté doby prodávám jen přes stolek

.