Page 1 of 1
Wyrm a Král salamandrů
Posted: 15:24 23. Jun 2010
by -darkvision-
a) Takže je známo kde máme ohnivého Wyrma, dole v sopce. Jedná se mi o to, že mi přijde nelogicke, aby takovy velky "drak" mohl v te male jeskyni létat. A hlavne lítat v chodbách. Když mi v tý chodbě přistál na hlavu, tak se kolem něho nedalo projít, proste se tam vešel tip top, tak mi přijde opravdu nereálné aby tam mohl i létat.
b) Sopka - území salamandrů - Dnes se mi přihodilo když jsem tam šel, že spawn byl jak má. Ale na konci pak, zabil jsem jim toho králíka. A je tam celkem cca 20různých pokladů, 10 na jedné straně a 10na druhé. Vybral jsem ty na pravé a šel k těm nalevo. Odpastil jsem asi 6pastí, odemkl jsem jednu truhlu ale v žádným z těch 10nic nebylo. Chci se zeptat zda je to chyba, nebo to je normální.
Ps. Poslední dobou se mi to stává i na jiných místech, že třeba z těch všech 20pokladů co tam je, je třeba takových 6prázdných.
Dříve se mi to nikdy nestávalo.
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 20:24 24. Jun 2010
by Garett
-darkvision- wrote:a) Takže je známo kde máme ohnivého Wyrma, dole v sopce. Jedná se mi o to, že mi přijde nelogicke, aby takovy velky "drak" mohl v te male jeskyni létat. A hlavne lítat v chodbách. Když mi v tý chodbě přistál na hlavu, tak se kolem něho nedalo projít, proste se tam vešel tip top, tak mi přijde opravdu nereálné aby tam mohl i létat.
b) Sopka - území salamandrů - Dnes se mi přihodilo když jsem tam šel, že spawn byl jak má. Ale na konci pak, zabil jsem jim toho králíka. A je tam celkem cca 20různých pokladů, 10 na jedné straně a 10na druhé. Vybral jsem ty na pravé a šel k těm nalevo. Odpastil jsem asi 6pastí, odemkl jsem jednu truhlu ale v žádným z těch 10nic nebylo. Chci se zeptat zda je to chyba, nebo to je normální.
Ps. Poslední dobou se mi to stává i na jiných místech, že třeba z těch všech 20pokladů co tam je, je třeba takových 6prázdných.
Dříve se mi to nikdy nestávalo.
ad b) pravdepodobne jsi dosahl limitu na loot

Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 02:49 25. Jun 2010
by -darkvision-
Magicke steny - fakt nevim zda uz to neni nejaky vtip DM (pokad je, fakt nevkusnej) ci to je chyba, ke ktere se za tech par dni nebylo schopno vyjadrit zadne wb?
Po par dnech se mi zastesklo po tomto dungu. Zabil jsem poskoky, zabil jsem hlavniho bosse a z tech 20+ pokladu co tam je, tak byli uplne vsechny prazdny. Kdo to tam zna, tak vi ze ty poklady se nedaj vybrat, aniz by se bossak nezabil, diky tomu ze je u nich.
Tak by me tedy zajimalo, byl bych docela rad zda by se k tomu nějaky wb uz konecne vyjadrilo. Dekuji.
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 04:52 25. Jun 2010
by Radim
Jinak řečeno,práce taky vydělává

Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 09:46 25. Jun 2010
by DenGrasse
dark: požádej ve hře nějaké dm, ať se ti podívá na limit lootu. Je možné, že jsi ho už překročil.
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 10:17 25. Jun 2010
by Sorrow
-darkvision- wrote:Magicke steny - fakt nevim zda uz to neni nejaky vtip DM (pokad je, fakt nevkusnej) ci to je chyba, ke ktere se za tech par dni nebylo schopno vyjadrit zadne wb?
Po par dnech se mi zastesklo po tomto dungu. Zabil jsem poskoky, zabil jsem hlavniho bosse a z tech 20+ pokladu co tam je, tak byli uplne vsechny prazdny. Kdo to tam zna, tak vi ze ty poklady se nedaj vybrat, aniz by se bossak nezabil, diky tomu ze je u nich.
Tak by me tedy zajimalo, byl bych docela rad zda by se k tomu nějaky wb uz konecne vyjadrilo. Dekuji.
Hele, hod uz se do klidu mladiku!!!
Kazdy druhy prispevek od Tebe ma v sobe narazky na DM ci nekoho jineho z tymu
Opravdu tu NENI nikdo a ani NEBUDE jen kvuli tobe skakat jak ty si zapiskas.
Uz drive se tu psalo, ze je nastaven dynamicky spawm bossu a pokladu, tak tu
donekonecna furt nebrec jak Tva postava nenasla na konci poklad.
Nikde neni psano ze clenove tymu sou otroci hracu a musi okamzite odpovidat na Tve
otazky s narazkou.A ani bych se nedivil ze po tomhle co kazdeho jen naser... nekdo nechce
ani odpovidat.
Jinak co sem koukal je to cca dva dny cos to sem postnul

A zase tak zavazny problem to neni.
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 11:24 25. Jun 2010
by -darkvision-
Pane Sorrow, do Dm jsem se nenavážel, jen jsem řekl, že pokad to zásluha Dm byla, tak že byla nevkusná, tím neříkám že za to může Dm.
A pak, jediné co jsem vlastně chtěl aby se mi k tomu vyjádřilo wb, nevím, zabralo by to 2minutky ta odpoved? Dříve tu byl problém když se zesilovali bossáci, že se spawnul poklad a boss treba ne. Ze byl poklad hned po restu apod. Jelikoz s emi to stalo za pár dní hned několikrát, tak ano, přijde mi že to je chyba a hlásím to. Protože normální to není, to uznej sám.
Ps. Neříkám že musíte hned odpovídat, ale já třeba bych to během těch dvou dnů zaregistroval a odpověděl. Ne taky nejsem dokonalej a mám své chyby. Jen to tak vidím já, tak se Ti srdečně omlouvám za to, že jsem nahlásil nějakou chybu a že jsem se k tomu vyjádřil.
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 12:10 25. Jun 2010
by Sorrow
-darkvision- wrote:Magicke steny - fakt nevim zda uz to neni nejaky vtip DM (pokad je, fakt nevkusnej) ci to je chyba, ke ktere se za tech par dni nebylo schopno vyjadrit zadne wb?
Po par dnech se mi zastesklo po tomto dungu. Zabil jsem poskoky, zabil jsem hlavniho bosse a z tech 20+ pokladu co tam je, tak byli uplne vsechny prazdny. Kdo to tam zna, tak vi ze ty poklady se nedaj vybrat, aniz by se bossak nezabil, diky tomu ze je u nich.
Tak by me tedy zajimalo, byl bych docela rad zda by se k tomu nějaky wb uz konecne vyjadrilo. Dekuji.
Tak ještě jednou.A to sem ti to podžlutil jen tady...
Oni DM a WB a ostatní totiž nemaj nic jiného na práci než ti ztěžovat lootovaní.
Dál si pak můžeš zkouknout svou historii příspěvků a nebo pročíst
forum Vaší rodiny.
Zdar!
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 12:26 25. Jun 2010
by -darkvision-
Ty máš svůj názor, já mám svůj názor, tak bych to asi ukončil.
A Sorrow, asi takhle to řeknu: Děkuji DenGressovi za odpoved, ktera mi pomohla. Dík.
Ps. Mám pocit že jsi strašně vztahovačnej, ale možná to je jen pocit.
Re: Wyrm a Král salamandrů
Posted: 14:10 25. Jun 2010
by Sorrow
Možná ale já kdybych psal o chybách, tak to určitě nebudu psát s vynucovacím tonem.
Ty slova jdou volit aniž by se to někoho dotklo
Měj se.