Page 1 of 1

Tieflingove

Posted: 16:04 23. Jun 2010
by Bluud_Elf
Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflingove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zly stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflingove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?

Re: Tieflinkove

Posted: 16:22 23. Jun 2010
by efu_redo
Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A víš co by udělal drow s Tieflingem?

Re: Tieflinkove

Posted: 16:25 23. Jun 2010
by Bluud_Elf
efu_redo wrote:
Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A víš co by udělal drow s Tieflingem?
Asi to sami co s Duergarama a ostatnima podradnyma narodama v podtemnu? A stejne zijou relativne pohromade.

A co udela se zlym demonoclovekem zakone dobrej fanatickej paladin?

Re: Tieflinkove

Posted: 16:28 23. Jun 2010
by efu_redo
Bluud_Elf wrote:
efu_redo wrote:
Bluud_Elf wrote:Zdravicko. Chtel bych se zeptat jestli nekoho nenapadlo, ze by Tieflinkove meli zacinat spis dole v podtemnu nez nahore na povrchu? Zaprve to jsou vetsinou zli stvoreni a preci jen pochazeji z demonu. Nevim teda o nich moc, ale rekl bych, ze by se mela zachovat rovnovaha. Asimari jako hodna stvoreni na povrchu. Tieflinkove jako zla stvoreni v podtemnu? Je to teda jen muj nazor. Co myslite?
A víš co by udělal drow s Tieflingem?
Asi to sami co s Duergarama a ostatnima podradnyma narodama v podtemnu? A stejne zijou relativne pohromade.

A co udela se zlym demonoclovekem zakone dobrej fanatickej paladin?
Zabije ho a taky nemusí. Řekněme, že démoni jsou třetí strana. Do podtemna moc nepatří a démoni škodí jak drowům tak těm nahoře. Stejně tak nahoře jsou postavy, co se loví navzájem a ještě bojují s drowama. Nevidím jediný důvod, proč by měli začínat tam. Možná tak, že by si mohli vybrat mezi podtemnem a povrchem. Ale démoni jsou bohumžel nenávidení všude.

edit: stejně tak, když si udělám zlou postavu, třeba černého strážce, tak to znamená, že patřím do podtemna?

Re: Tieflingove

Posted: 16:30 23. Jun 2010
by Bluud_Elf
V tom s tebou naprosto souhlasim, ale tim padem je tu porad ten aspekt, ze pokud asimari zacinaji na povrchu, prislo by mi logicke, aby demoni zacinali v podtemnu v zajmu zachovani rovnovahy. Docela rad bych mel Tieflingy v podtemnu :)

Re: Tieflingove

Posted: 16:55 23. Jun 2010
by DenGrasse
Tato otázka jse tu řešila již dříve a bylo rozhodnuto, že tieflingové nebudou podtemnová rasa. Nepředpokládám, že by Rejty změnil od té doby názor, takže hlasování je víceméně zbytečné, krom aspektu průzkumu věřejného mínění.

Re: Tieflingove

Posted: 16:58 23. Jun 2010
by Bluud_Elf
Jelikoz se tady jednoduse a casto prispevky zvrtavaji do hadek prijde mi aspekt verejneho mineni skrze hlasovani jako jedine dobre reseni :wink:

Re: Tieflingove

Posted: 17:04 23. Jun 2010
by White wolf
Noo hehe a co takle nechat na těch kdo mají tu čest tuto subrasu hrát aby si vybrali kde chtějí začít. :twisted:

Re: Tieflingove

Posted: 17:06 23. Jun 2010
by DenGrasse
A co takhle nechat na hráčích aby si ve hře dělali cokoli je napadne? DM by byl po ruce na zavolání a musel by jim splnit každé přání...

některý hlášky fakt nejsou chytrý...

Re: Tieflingove

Posted: 17:09 23. Jun 2010
by White wolf
DenGrasse wrote:A co takhle nechat na hráčích aby si ve hře dělali cokoli je napadne? DM by byl po ruce na zavolání a musel by jim splnit každé přání...

některý hlášky fakt nejsou chytrý...
Mno hele to nebyla provokace jak si to zjevně pochopil,ale mě bylo řečeno,že tato subrasa se v součastnosti povoluje jen těm co si ji zaslouží ....nebo se pletu? Pokud ne proč by takový dobrý hráč spolu s touto subrasou nemohl mít možnost si vybrat ke které společnosti se bude řadit.

Re: Tieflingove

Posted: 17:14 23. Jun 2010
by DenGrasse
To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis :wink:

Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.

Re: Tieflingove

Posted: 17:19 23. Jun 2010
by efu_redo
DenGrasse wrote:To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis :wink:

Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
Udělal bych to formou applikací jako na EFU. Ty sám víš jak to funguje a myslím, že tam to funguje dobře.

Re: Tieflingove

Posted: 17:22 23. Jun 2010
by DenGrasse
Navrhoval jsem to, ale neprošlo.

Re: Tieflingove

Posted: 17:33 23. Jun 2010
by Bluud_Elf
DenGrasse wrote:To jsi pochopila špatně, tato subrasa se v současnosti nepovoluje vůbec. A věř mi, že už je pěkný sesznam kandidátů, kteří mají zažádáno. Takže až počet tieflingů a aasimarů klesne na nějakou statisticky únosnou mez, pak se teprve povolí další. Jakou formou zatím nevím - nejspíš to bude něco jako výběrové řízení na nejlepší životopis :wink:

Hráč si nemůže vybrat z prostého důvodu, že postava je podle subrasy řazena k některé frakci. Nemůže to mít každá jinak.
To jsem rad, ze ji dostanou pouze ti co si ji zaslouzi. Ja osobne bych se necitil na hrani Tieflinga a myslim si, ze pouze lidi co hrajou velice dobrou a kvalitni RP hru by meli mit tu moznost hrat planarni bytosti.

White wolf: Pokud by si nechal Tieflingy vybirat si, kde maji zacit, co by na to rekli Aasimari? Ty dost tezko muzou zacit v podtemnu ne? A proc by tuhle vyhodu meli mit jen zlouni?

Ja osobne nemam tuseni, jak nekdo muze rozhodnout, ze maji hrat na povrchu. Ze vsech zkusenosti co mam z hrani fantasy her Tieflingove byli vyhradne rasa podtemna. Samozrejme jako planarni bytosti se pohybovali jak nahore, tak dole, ale vetsina zila v podtemnu. Nicmene pokud realie Thalie a zdejsi komunita ma pocit, ze maji byt na povrchu budiz.

Dalsi vec co bych k tomuto tematu dodal. V podtemnu je spousta NPC Tieflingu, treneri Tieflingove, obchodnici a presto hraci hrajou na povrchu..

Re: Tieflingove

Posted: 18:48 23. Jun 2010
by sandoftime
do žádnýho krtčince nejdu a jestli mi ještě nějakej drow něco takovýho řekne, tak ho chytnu, svážu a pošlu poštou jako dárek arii