Page 1 of 1

Tradovani s zidli...

Posted: 23:59 23. Jun 2010
by Lidda
Sberatel bugu se hlasi, nak se to na me lepi : (

Dneska jsem se snazila tradnout 3k postave, co sedela na zidli, vybrala sem goldy a pretahla je na postavu, bohuzel misto postavy jsem je nakonec tradla zidli, kera je vsakla.
Zkousela jsem to jeste pozdeji, funguje to jen na penize, ostatni veci nemizi.

QQ

Re: Tradovani s zidli...

Posted: 00:16 24. Jun 2010
by sandoftime
jop to je poměrně starý bug, když narveš peníze nějakému statickému objektu přijdeš o ně

ale ber to z té lepší stránky, třeba ted máte zlatou židli v hospodě

Re: Tradovani s zidli...

Posted: 07:51 24. Jun 2010
by -RoF-
Jojo na tohle si dávej bacha, nikdy takhle prachy nepřetahuj. První dej normal obchodování a tam ty prachy vlož. Je to bezpečnější ;)

Re: Tradovani s zidli...

Posted: 22:51 15. Nov 2010
by sendys
-RoF- wrote:Jojo na tohle si dávej bacha, nikdy takhle prachy nepřetahuj. První dej normal obchodování a tam ty prachy vlož. Je to bezpečnější ;)
a rychlejsi