Page 1 of 1
Epic akrobacie
Posted: 12:17 25. Jun 2010
by Tretas
Napadlo mě tak. Když si dám epické zaměření na akrobacii (+10 akrobacie) tak přidá mi to aji +2 do oč?
Protože za každé 4 body v akrobacii by to mělo přidat 1 oč.
Re: Epic akrobacie
Posted: 12:20 25. Jun 2010
by de Aers
je to za každých 5 bodů a né... nepřidá ti ten feat +2 oc

počítá se jen to co si klikáš sám ve skillech.
Re: Epic akrobacie
Posted: 12:22 25. Jun 2010
by Tretas
de Aers wrote:je to za každých 5 bodů a né... nepřidá ti ten feat +2 oc

počítá se jen to co si klikáš sám ve skillech.
Díky, ušetřil jsi mi jeden zbytečný feat.

Re: Epic akrobacie
Posted: 12:22 25. Jun 2010
by Glumišek
Tretas wrote:Napadlo mě tak. Když si dám epické zaměření na akrobacii (+10 akrobacie) tak přidá mi to aji +2 do oč?
Protože za každé 4 body v akrobacii by to mělo přidat 1 oč.
Epické zaměření na akrobacii nepřidává +2OČ, zvedne pouze vlastní dovednost akrobacie. U akrobacie se to počítá po 5 bodech ne po 4. Vyšší akrobacii pak využiješ pouze při hodech, kdy se snažíš probíhat okolo nepřatel nebo při pokusu utéct z boje, je to prostředek proti příležitostným útokům. Občas se hodí, ale slušné obrané číslo je myslím lepší. Jako epic feat mi to přijde vcelku zbytečné.
Edit: pozdě

Re: Epic akrobacie
Posted: 12:51 25. Jun 2010
by KaTo
Glumišek wrote:...
TO proti příležitostňákům je pevné a činí TO = 15 (reálně tohle TO přehodíte s DEXovou postavou na 5-8 lvlu s prstem v nose a jednou rukou za zády

.
Jinak platí to co výše. Ještě co se týká příležitostňáků, sakra se vyplatí je nedostávat (proto třeba mají fighteři přístup k Spring attacku), protože při příležitostňáku nemáte plný AC a vzhledem k tomu, že některé animace v boji "nutí" postavičku se hýbat (hodně NPC postupuje nebo ustupuje), takže v "obklíčení" více NPC to klidně může znament "instant kill", protože si potvory ani nemusí "dobře" hodit a stejně snížené AC přehodí.