Page 1 of 1

Dominate monster

Posted: 16:54 25. Jun 2010
by Firefox_
Nefunguje délka trvání. Má být 3tahy + 1/level, ale pokaždý se to odpojí v jinou dobu po X minutách.

Re: Dominate monster

Posted: 18:22 25. Jun 2010
by tao kan
Firefox_ wrote:Nefunguje délka trvání. Má být 3tahy + 1/level, ale pokaždý se to odpojí v jinou dobu po X minutách.
nevadí ne? Alespoň je sranda :)...To říkám, i přesto, že mě v nepřehledne situaci sejmula ovladnuta potvurka, ktera se akorat osvobodila z ovladnutí.

Re: Dominate monster

Posted: 19:38 25. Jun 2010
by černý vlk
bych to dal tak na 1/2 tak za lvl ;) podle mě je to až moc ultimátní kouzlo, ale napíši to rovnou..NEUPRAVOVAT :D

Re: Dominate monster

Posted: 20:03 25. Jun 2010
by Sveneld
ja bych stahnul i trvani holdu na 1kolo/lvl

Re: Dominate monster

Posted: 20:55 25. Jun 2010
by hrusi
Klidně ať to trvání je v tahach, ale ať to vyhazuje jako útočná akce z invisu. Přijde mi to totiž tak logický jako útočná akce proti cíly.

Re: Dominate monster

Posted: 20:56 25. Jun 2010
by -darkvision-
No ja nevim jak u vas ale me to treba z Gs vyhodi.

EDIT: Tedy pokad mluvime o tom kouzlu co je na 9.kruhu.
(ájina mi dělala vždy problémy)

Re: Dominate monster

Posted: 20:57 25. Jun 2010
by hrusi
Jsme to dneska zkoušeli s inviskou a nevyhodilo to wiznu, co to sesílala.

Re: Dominate monster

Posted: 21:17 25. Jun 2010
by Firefox_
Funguje to jak ma az na tu delku

Re: Dominate monster

Posted: 22:23 25. Jun 2010
by -darkvision-
Déélka déélka, tak je to kouzlo na 9.kruhu, tak by to nějakou délku mít mělo, přeci jen to pomalu už kouzlí epic mágové že. 8)

EDIT: To ze se delka mení, pokad to není nejak extremne je zpusobeno lagama na serveru. Podle me. I kdyz co je pojem extrem v tomto pripadu ze jo. Protoze cim dele kouzlo trva tim je vetsi sance ze za tu dobu clovek schyta vice lagu a tim padem to pak více kolísá.

Re: Dominate monster

Posted: 23:23 25. Jun 2010
by Firefox_
No nevím, jestli ztráta délky kouzla třeba 9minut je z lagů. Přitom zbylá kouzla trvají normálně.

Re: Dominate monster

Posted: 11:40 26. Jun 2010
by kucik
Naprosto nechapu, proc musi kazdy do kazdeho hlaseni chyby napsat, jak by ono kouzlo/vlastnost/cokoliv upravil. Je to hlaseni chyby a jeho cilem je upozornit na chybu, ktera ma byt opravena. Ne diskuzni krouzek o moznych upravach.

Takze pokud nekdo nema nic primo k chybe, tak se zdrzte komentaru.

Re: Dominate monster

Posted: 12:51 04. Aug 2010
by Firefox_
Nešlo by to tedy opravit na klasické 3tahy +1/level ?

Re: Dominate monster

Posted: 18:13 14. Aug 2010
by Scrappy
Tak jsem narazil na problém s dominante - po ovládnutí příšery (konkrétně v prahvozdu bandita či pralesní troll...) se nechce zacílené osobě moc poslouchat, následuj, hlídej ano, ale útočit už ne, tím pádem se stává z ovládnuté potvory boxovací pytel... po vypuštění mezi potvorama a následného znovuovládnutí tak na 50% začne znovu bojovat, ne vždy. Toť vše k méme postřehu

Edit: stejné chování boxovacího pytle jsem si všiml u koboldů v podtemnu a celkově se mi to stává dost často, tím chci poukázat na to, že se nejedná jen o prahvozd

Re: Dominate monster

Posted: 06:49 17. Aug 2010
by sendys
Firefox_ wrote:Nešlo by to tedy opravit na klasické 3tahy +1/level ?
ne nechce:)