Page 1 of 1
přesílená helma?
Posted: 13:01 26. Jun 2010
by zachy
Už delší dobu u sebe nosím helmici z výměny itemů (+6 oč +8 výcvik) není to přesílený? Koupil jsem ji v obchodě při výměně itemů. Další věc, pokud si vezmu feat střední zbroj a budu nosit helmici jako mnich budu mít penalizace za zbroj? (sníženou rychlost atd atd. jako mnich).
EDIT: respektive je to helma +5 oč +1 oč a +2 vycvik a +6 vycvik když jsem ji jednou měl v trezoru páč jsem neměl lvl a ten trezor si to nějak oříznul??

Re: přesílená helma?
Posted: 13:50 26. Jun 2010
by sandoftime
ne mnich nemá postihy za helmu protože helma není zbroj, ten trapný požadavek na střední zbroje pro používání helem je pouze thalie fičura, s nwn mechanikou nemá nic společného
Re: přesílená helma?
Posted: 13:52 26. Jun 2010
by zachy
Thx.... ted ještě jestli není přesílená

Re: přesílená helma?
Posted: 14:29 26. Jun 2010
by Lord_Berserk
asi ne

ja sem kupoval pri vymene itemu max. +5 OC a tusim ze nakejch 6 nebo 8 vycvik ... ted nevim je to takovej hnusnej stribrnej skopek na hlavu
Re: přesílená helma?
Posted: 15:21 26. Jun 2010
by zachy
Lord_Berserk wrote:asi ne

ja sem kupoval pri vymene itemu max. +5 OC a tusim ze nakejch 6 nebo 8 vycvik ... ted nevim je to takovej hnusnej stribrnej skopek na hlavu
No jo to je +5 oč... ale já mám +6 oč +8 výcvik

Re: přesílená helma?
Posted: 19:22 26. Jun 2010
by jachyra
Skús sem hodiť screen, bo ak je +5 OČ, +1 OČ, tak sa to nesčítava, ale berie sa len to vyššie číslo
Re: přesílená helma?
Posted: 19:29 26. Jun 2010
by zachy
původně to byla helma čistě +6oč +8 vycvik ale nechal jsem ji v trezoru a tam se to rozpulilo
Re: přesílená helma?
Posted: 19:50 26. Jun 2010
by jachyra
tak je nastopro zle, lebo čo viem tak max povolený výcvik je +7

)) nejaký blud si to kúpil, alebo ktovie