Page 1 of 1

Výcvik a prestižní povolání

Posted: 21:02 26. Jul 2007
by resurrection
Zdravim, chtel jsem se jenom optat jak jsou reseny vycviky prestigek? Opet jsou na ne ve hre treneri a je treba je najit nebo je na to jiny system popripade to jde bez trenera? A pokud jsou treneri jsou pro vsechny NWN prestigeky? Diky.

Posted: 21:25 26. Jul 2007
by 566344
Treneri jsou. Jen je musis najit.



Ohledne vycviku vseobecne... Dost se mi nelibi v nekterych pripadech DOST krute penalizovani za smrt. A to tehdy, kdyz postava zarve chvili po prestupu na lvl. Pak prijde o XP a GP hned - a propadem o lvl prijde znovu o zaplaceneho tutora. Uz se mi to stalo podruhe - a shanet 16k gp za znovuvycviceni je zalezitost na hodne dlouho pro lvl 11.

Posted: 21:45 26. Jul 2007
by jaara
Ano, tohle se musi jeste nejak doresit..

Posted: 21:58 26. Jul 2007
by 566344
jaara wrote:Ano, tohle se musi jeste nejak doresit..
Rad slysim, jak to mam zatim resit ted?

Posted: 23:51 26. Jul 2007
by Sylmael
Stacilo by na dusu bytosti zapisat cislo LVL po prestupe a to by sa potom kontrolovalo s aktualnym lvl, ak by to cislo bolo > ako aktualny lvl neplatilo by sa. Lenze svoje origos scripty nemozem upravit pretoze ste ich vy upravili a ja nemam upravy u seba. :D

Posted: 01:56 27. Jul 2007
by photter
nooo....sice mě to stálo taky pěknejch pár zlatejch ale možná bych to nechal, strach ze smrti je prima věc, podporuje to pud sebezáchovy
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?

Posted: 01:59 27. Jul 2007
by Sylmael
Aj tak sa da.

Posted: 02:02 27. Jul 2007
by 566344
photter wrote:nooo....sice mě to stálo taky pěknejch pár zlatejch ale možná bych to nechal, strach ze smrti je prima věc, podporuje to pud sebezáchovy
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?
To jako jinak bych skakal NPCckum pod mece bezne?

Dale, pokud vim, neni videt kolik mas xp - tzn. jak ta rezerva je velika.

Nemluve o tom, ze kdyz mas status "moznost lvl up", tak nemuzes cilit smerovana boostovaci kouzla na sebe pres ikonku charakteru - coz je docela potiz kdyz se ti kurzor mysi chyta na kde co velikeho (idelani prklad je super obri krab, ktery okolo tebe hodi klepeta a postava je nekde pod krabem/v krabovi).
edit: Chapu ze tenhle potiz nekouzlici povolani nechava chladnymi. :/

Posted: 02:50 27. Jul 2007
by photter
jo, s tim cilením na portrét máš recht, to mě taky štve
a já dávám lvl taky hned :) , to byl jenom nápad :D

Posted: 08:56 27. Jul 2007
by Theo
Sylmael wrote:Stacilo by na dusu bytosti zapisat cislo LVL po prestupe a to by sa potom kontrolovalo s aktualnym lvl, ak by to cislo bolo > ako aktualny lvl neplatilo by sa. ...
Alebo by sa platilo len "doucenie" (napriklad stvrtina normalneho) :)

Posted: 09:56 27. Jul 2007
by 566344
Theo wrote:Alebo by sa platilo len "doucenie" (napriklad stvrtina normalneho) :)
Porad je to jak dvoji daneni (tak oblibene nasim statem :/ ) tak roubovani systemu non DnD na system DnD. Takze kockopes.

Posted: 11:27 27. Jul 2007
by igor
no je tu i někdo kdo má xp na 14.lvl a je pořád na 12. :))

Posted: 11:52 27. Jul 2007
by pepa48
:D