Page 1 of 1

Němá hraničářka Fiona

Posted: 12:11 29. Jun 2010
by BelamoAmo
Němá Fiona u hraničářských srubů v Dorenském hvozdu si nepřevezme pergameny, které chce. V rozhovoru se vypíše, že si je *celá šťastná cpe do brašny*, ale systémově mi zůstanou.

Re: Němá hraničářka Fiona

Posted: 12:29 29. Jun 2010
by KaTo
BelamoAmo wrote:Němá Fiona u hraničářských srubů v Dorenském hvozdu si nepřevezme pergameny, které chce. V rozhovoru se vypíše, že si je *celá šťastná cpe do brašny*, ale systémově mi zůstanou.
Nedá ti ani peníze.
Už jsem to na fóru hlásil (3-4 měsíce zpátky) a výsledek byl ten - žádné NPC v "nových dorenských" lokací nemá napsané skripty pro ty Q a protože nejsou lidi, ještě chvíli to tak zůstane :twisted: .
Jinak v té samé lokaci je i Q na "sehnání" uteklých psů, taktéž neaktivní.

Re: Němá hraničářka Fiona

Posted: 16:16 29. Jun 2010
by Luelle
stejně jako holčička,co jí chcípak ptáci