Page 1 of 1

Duchové se courají po světě :)

Posted: 23:23 29. Jun 2010
by KaTo
Nevím zda to dát jako bug, nebo pro pobavení (IC se asi po desátém zjevení ducha, už postava málem zjevila taky :lol: :lol: , odskákal to jeden půlčík :oops: , jako na potvporu v kouzlu "vzhled ducha").
Chodí si tak elfka po lese a co nevidí - prokazatelně mrtvé hráčské postavy trajdají po povrchu. Jednoho jsem posléze kontaktoval a potvrdil mi, že je opravdu mrtvý u ďábla (postava Wiliam).
Na střídačku se ti duchové objevovali a mizeli při změnách lokacích. Občas stáli, občas se pohnuli. Zaznamenal jsem jména Xullyr Rrorrok, Xullfryn Zuandar(zrovna čerstvě čerstvě "popravený" létající ježek, ehm), Draug, William.
Pro ukázku tři screeny:
Thalie 1.9_0002a_duch1.JPG
Thalie 1.9_0005_duch2.JPG
Thalie 1.9_0006_duch3.JPG

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 00:00 30. Jun 2010
by DenGrasse
Existujou tajemný dny, kdy se brány temnot otevírají amrtví se procházejí mezi živými.... na asfodelových loukách záhrobí...

holt moc Astarotha pořád roste, nikým nepovšimnuta...

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 01:58 30. Jun 2010
by Luelle
mrtvá postava, který je v podsvětí a playlist mi říká, že je blízko mě a mechanika se tak chová?

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 02:28 30. Jun 2010
by jachyra
Kým sa nestalo také dačo ako :

s manželom sme hrali, každý na svojom účte, na inom PC s rôznymi postavami, ani sa nestretli ...
vymenili sme si compy, každý vypol hru, zapol a logol zase pod vlastným účtom ...
manželovi sa zdvojila postava :D tak šup, Luelle jednu z nich zabila ...
ja si idem s Korou a frr load podsvätie XD tomu sa hovorí spriaznenosť duší aj cez PC a v hre, jak Luelle zabila toho dvojníka manželovej postavy, zabila tým aj Koru .. ja som ju videla v podsvätí, Luelle normálne v hre XD

fakt, včera bol deň duchov a bláznovstiev

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 06:37 30. Jun 2010
by Bahnak
jeden z duchů poletoval včera i v Olath :-D

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 07:30 30. Jun 2010
by Glumišek
Copak jste to vy prevíti našli za houbičky?

Omlouvám se za offtopic, nemohl jsem si pomoci. :mrgreen:

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 23:29 30. Jun 2010
by DenGrasse
Astarothovy legie zaplavují svět.

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 09:21 01. Jul 2010
by -RoF-
A víš proč se tomu tak děje? :roll:

Aria je u dábla....už víš? No jasnéé obcuje tam Astarothem a ten chudák je z ní tak mimo, že mu utíkají duše z jeho sféry do sféry živých.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Duchové se courají po světě :)

Posted: 14:32 01. Jul 2010
by G14
-RoF- wrote:A víš proč se tomu tak děje? :roll:

Aria je u dábla....už víš? No jasnéé obcuje tam Astarothem a ten chudák je z ní tak mimo, že mu utíkají duše z jeho sféry do sféry živých.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
zahrejvas mi misto jo? :twisted:
nejlepsi bylo kdyz mela jedna postava vzhled ducha nekolik dni nez ji to DM zmenilo,jeste ze ta postava tak originalne mluvila aby ji bylo poznat :mrgreen:
cirou nahodou to byla dobra alchymistka tak se to dalo i nejak okecat 8)
kapibarana.jpg