Lodě
Posted: 00:26 01. Jul 2010
měl bych přání aby se konečně u kapitánů zobrazovala skutečná cena dopravy
tvrzení že leviathan je dočasný event bylo... kdy? před třemi měsící? čtyřmi?
někdo z týmu se to pokusil zachránit tím, že ambit zvedl daně, aby se nemuselo v dialogu nic měnit, co si budem nalhávat to byl jediný důvod
pak mám ale dotaz - to má ambit vliv i na dobpravu Kel - Alwariel? mezi těmito městy je totiž cena také stále vyšší a v dialogu o tom není ani zmínka
tvrzení že leviathan je dočasný event bylo... kdy? před třemi měsící? čtyřmi?
někdo z týmu se to pokusil zachránit tím, že ambit zvedl daně, aby se nemuselo v dialogu nic měnit, co si budem nalhávat to byl jediný důvod
pak mám ale dotaz - to má ambit vliv i na dobpravu Kel - Alwariel? mezi těmito městy je totiž cena také stále vyšší a v dialogu o tom není ani zmínka