Page 1 of 1

Lodě

Posted: 00:26 01. Jul 2010
by sandoftime
měl bych přání aby se konečně u kapitánů zobrazovala skutečná cena dopravy

tvrzení že leviathan je dočasný event bylo... kdy? před třemi měsící? čtyřmi?

někdo z týmu se to pokusil zachránit tím, že ambit zvedl daně, aby se nemuselo v dialogu nic měnit, co si budem nalhávat to byl jediný důvod

pak mám ale dotaz - to má ambit vliv i na dobpravu Kel - Alwariel? mezi těmito městy je totiž cena také stále vyšší a v dialogu o tom není ani zmínka

Re: Lodě

Posted: 07:33 01. Jul 2010
by -darkvision-
My máme dole taky dražší lodě. Je to pár stováků navíc jen *pokroutí hlavou*. Já osobně to neřeším zda dam 250gp nebo 700gp za cestu ;)
Ale každej na tom není asi jako já, taky pravda.
Ale chci říci, že mě to nevadí to zdražení, i když se mě taky dotýká :wink:

Re: Lodě

Posted: 17:39 01. Jul 2010
by sandoftime
no ale npc by snad správnou cenu říkat mohli ne? přeci jen říct si supr lístek je za 150 a pak vypláznout 540 je trochu rozdíl