Page 1 of 1

Tanečníkova Silueta

Posted: 13:14 03. Jul 2010
by Freddy
Rád bych se optal ostatních na zkušenosti s touto zbrojí pro SD.

Po nasazení na postavičku bez výstroje přidává 6 bodů do obranného čísla ,
neměla by přidávat 7 bodů ? 3 body základní obranné číslo plus 5 bodů modifikátor OČ za zbroj
mínus 1 bod penalizace ověření obranny . :?:

Re: Tanečníkova Silueta

Posted: 14:19 04. Jul 2010
by artaxas
Je tam ještě maximální bonus k obratnosti - a to je +4, takže to bude nejspíš tím, pokud máš obratnost vyšší než 19, což předpokládám že jako trochu lepší SD již máš. Mimochodem, tahle zbroj je na SD fakt nanic pokud jedeš přes obratnost.

Re: Tanečníkova Silueta

Posted: 20:33 04. Jul 2010
by Freddy
Řekněměž že jsem koukal do dolní části popisku a nevšiml jsi že se jedná o Lehkou Zbroj a né o "Tílko " . Bez možnosti předem u Dobrodruha vyzkoušet no za meloun a sto tisíc nekup to :? :oops:

Moje zbrklost .



(Poslední Slova stojí třetinu, takže mě to za cenu přes meloun ani nenapadlo že půjde o Lehkou zbroj ) .

Re: Tanečníkova Silueta

Posted: 21:54 04. Jul 2010
by artaxas
Jo, už jsem si vzpoměl (přečetl ve tvém příspěvku), na SDčko ti doporučuju Poslední slova, popř. crafterské hadry, ale nevím jak teď na tom jsou v poměru ku dobrodruhovi, na P. Pakallovi jsem nosil crafterské ,,tílko,,.