Page 1 of 1

Trogloditi na sever od Hagolu - OPRAVENO

Posted: 18:17 03. Jul 2010
by Bluud_Elf
Mozna by nebylo od veci je malinko zeslabit, nebo upravit xp jejich sile. Xp za ne odpovidaji nestvuram co zabijim pohledem az na to, ze Trogloditi maji srazeni, utoky jedem a davaji dost casto kritiky kolem 60. Za ty xp jsou tak dvakrat az trikrat silnejsi nez ostatni nestvury za ktere mam podobne.

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Posted: 18:20 03. Jul 2010
by efu_redo
Bluud_Elf wrote:Mozna by nebylo od veci je malinko zeslabit, nebo upravit xp jejich sile. Xp za ne odpovidaji nestvuram co zabijim pohledem az na to, ze Trogloditi maji srazeni, utoky jedem a davaji dost casto kritiky kolem 60. Za ty xp jsou tak dvakrat az trikrat silnejsi nez ostatni nestvury za ktere mam podobne.
Stejný je to i nahoře. Záleží také na povolání atp. Nevím, možná je zbytečné stále koukat na příšery, na jejich sílu a jejich XP odměnu. Když někam jdu tak s důvodem. Né kvůli XP. Spíš bych to ignoroval, než to upravoval. Jen a pouze můj názor.

Nehrajeme diablo.

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Posted: 18:47 03. Jul 2010
by Bluud_Elf
S tim s tebou souhlasim. Nehrajeme Diablo, ale zase z meho podledu je skoda, aby byly nektere lokace mrtve a hraci do nich nechodili kvůli nesmyslne silnym monstrum. Pak kliku v editoru a je vyreseno. Zrovna uprava sily monster je jeden z nejjednodusich zakroku a stacilo by ubrat malinko a treba by to bylo v poradku. Pak by se nedelo to, ze jsou obcas lidi odkazani na nekolik lokaci, kam chodi kvuli dobremu pomeru sila nestvur/xp. Ja osobne nez se snazit lidi presvedcit, ze maji chodit na smrt, nebo ze maji chodit jinam bych tech par kliku udelal a monstra doladil.

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Posted: 21:21 06. Jul 2010
by Derken-
Myslim, že jsme na nich expili +-10 lvl ve dvou a dá se to. Expy byli dobrý, akorát tim že na konci bossáci nemají trofeje, tak to je na těhle levlech spíše prodělečné. Toho léčení se spořebuje dost tam :)

Re: Trogloditi na sever od Hagolu.

Posted: 09:08 07. Jul 2010
by hrusi
Co jsem tu hrál ještě kdysi tak myslím že tam byl kdysi loot poměrně bohatší a dalo se na tom slušně vydělat. Asi se to od tý doby dost měnilo, protože ten co tam je teď tak není snad ani polovina toho minulýho. (ale jen spekuluju)