Page 1 of 1

Žezlo ošizení

Posted: 18:38 03. Jul 2010
by Urlraen
Žezlo stojí přes 160 tisíc a je úplně k ničemu. Nehledě na nízké TO.
Ovládnutí (Dominate person) trvá podle wiki 2 rounds + 1 round / 3 caster levels. Popis ukazuje (7) takže trvání jsou pouhá 4 kola. To je tak akorát na seslání na človíčka a napsání věty, potom ho ovládnutí pustí.
Je to v pořádku? Protože to je defakto vyhození peněz okna (nepočítám žezlo zmrtvých vstání, který se prodává rovnou vybitý, to je teprve vyhození peněz). Nevidím v tom žádný užitek pro hru, nešlo by proto to trvání nebo level kouzla na žezlu zvednou aspoň na 2 - 3 minuty?

Re: Žezlo ošizení

Posted: 12:47 10. Jul 2010
by Bluud_Elf
Kdo ho prodava? Podivam se na to.

Re: Žezlo ošizení

Posted: 14:09 10. Jul 2010
by Urlraen
Démon ho má. Jinak když se vypotřebuje tak zmizí z inventáře. Takže ho pak nemůžu nabít.