Page 1 of 1
Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 00:31 04. Jul 2010
by Scully
Jeden den jsem koupil legendární kámen u správce v Karathe ale druhý už neměl, měl jenom balení po 10 a asi také jednou. Druhý den jsem zkusil v Alwarielu, také jeden a konec. Ok. Jsou moc drahé tak má jen jeden a jedno balení po 10. Ale další den jsem zkoušel opět v Karathe a opět ho neměl. Je nějaká doba, než tyhle kameny doobjedná znovu?

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 19:39 05. Jul 2010
by zachy
Někdo tě předběhl... jinak respawn itemů v obchodech je určitě vždy při restartu
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 08:50 06. Jul 2010
by Scully
Určitě ne. V Karathe ten kámen není asi 4.den a nevěřím, že by je někdo takto skupoval. V Alwě to nakonec muselo pro Elinu ve hře řešilo DMko (zkoušel tam dávat jiné správce a nepomohlo). Prodej se musel zahrát IC. V Alwě se ale po restartu kámen objevuje, byť je jenom jeden.
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 14:28 13. Jul 2010
by Bluud_Elf
Uz si to nejak vyresil Scully, nebo porad novy kameny nemaj?
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 00:09 15. Jul 2010
by Scully
No Elina je teď nepotřebuje a v Karathe se už kamínek objevil.
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 18:52 06. Aug 2010
by Scully
Tak je to tu zase asi. Tentokrát se leg.kámen neobjevil po restartu v Alwě. Nešlo by raději dát správci třeba 3 kameny a nedávat tam ten balík po 10ti? Myslím, že málokdo si bude kupovat celý balík za 1,6M

.
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 20:08 06. Aug 2010
by -darkvision-
O jakym kamenu je jako rec vubec?
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 22:25 06. Aug 2010
by Scully
Legendární kamínek na chytání duší. Jako jediný z kamínků nezůstává po koupení v inventáři správce a je tam jenom jednou. A ještě se stává, že po restartu tam opět není.
Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 22:38 06. Aug 2010
by -darkvision-
Tak hold musis creepit a pak lootit a stradat penizky na ten packet
So easy

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Posted: 12:18 07. Aug 2010
by Scully
Tak to teď vypadá, že když ten kamínek koupím u jednoho správce, tak ostatní správci ho už také potom nemají, ověřeno v praxi.
Připadá mi trochu nelogické, že správce má balík po 10, ale nemůže prodat jeden. To by asi nebyli moc dobří obchodníci

. Kdyby neměl ten balík po 10, tak se to dá vysvětlit tak, že kámen je drahý a vezme jen jeden (i když 80k a 160k není zas tak veliký rozdíl, protože za 80k jich má vlastně neomezeně).
A není také logické, aby po koupi u jednoho správce ostatní správci najednou neměli také. Zkoušel jsem v Karathe, v Alwu a v Kelu v jeden čas.