Page 1 of 1
Omráčení a následné operace
Posted: 18:04 05. Jul 2010
by Bahnak
Nějak mi teď zabuglo omráčení.
Omráčil jsem 3 povrchňany.
Přehodil jsem na stahovák.
Zvedl jsem první tělo.
Druhé jsem zvedl a vzápětí zmizelo.
Třetí jsem zvedl ale neobjevilo se v inventaři, ani ve vypisu a ani na zemi nic nezbylo.
Hlásím to, protože pak nemůžu oběti prokecnout.
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 20:17 05. Jul 2010
by -RoF-
Bahnak wrote:Nějak mi teď zabuglo omráčení.
Omráčil jsem 3 povrchňany.
Přehodil jsem na stahovák.
Zvedl jsem první tělo.
Druhé jsem zvedl a vzápětí zmizelo.
Třetí jsem zvedl ale neobjevilo se v inventaři, ani ve vypisu a ani na zemi nic nezbylo.
Hlásím to, protože pak nemůžu oběti prokecnout.
Asi si zakázali oživení víš?
Proč ne?
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 20:21 05. Jul 2010
by Bahnak
tak proč na mě teda čekali v pekle a hustili do mě přes tell kdy je zvednu?
Neřekl bych ROFe.
Nějaká odpověď na můj dotaz?
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 23:56 05. Jul 2010
by Lidda
Hele nam se stalo to samy vcera... Dve ze tri postav sly zvednout, treti ne. Haluz. Sichni umreli stejnym zpusobem, jen ten treti se neznamym zpusobem bugl. Byl zvednutej klerickym kouzlem na miste a prisla nahrada XP od DM no...
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 23:15 10. Jul 2010
by Bluud_Elf
Podle toho co jsem slysel je urcita sance, ze pokud postava zemre kouzlem, tak proste zemrela a zvednout nepujde. Kazdopadne pokud to tak je, tak by to chtelo nekam vyrazne napsat, aby s tim lidi pocitali a pokazdy se nedomahali nahrady za bug. Vyjadreni nekoho, kdo vi jak to ve skutecnosti je by bylo super.
Diky
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 00:25 11. Jul 2010
by -darkvision-
Ja bych jen doplnil jednu raritku co se mi stala nedavno. Seslal jsem na hracku zkameneni. Neuspela, tudiz zkamenala a behem 2sec umrela. Proste zvuk jako kdyz nekoho zabijete a lehla na zem mrtva.
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 10:39 11. Jul 2010
by Xantipa
Bluud_Elf wrote:Podle toho co jsem slysel je urcita sance, ze pokud postava zemre kouzlem, tak proste zemrela a zvednout nepujde. Kazdopadne pokud to tak je, tak by to chtelo nekam vyrazne napsat, aby s tim lidi pocitali a pokazdy se nedomahali nahrady za bug. Vyjadreni nekoho, kdo vi jak to ve skutecnosti je by bylo super.
Diky
Tak co vim, smrtici kouzla zabijeji ciste nestinove bez ohledu na to co ma kouzelnik nastavene.
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 18:23 11. Jul 2010
by DenGrasse
Je to tak (nebo aspoň bylo to tak), pokud chce kouzelník omráčit, musí použít nesmrtící kouzlo (paralýza atd.).
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 19:53 11. Jul 2010
by Arsen
-darkvision- wrote:Ja bych jen doplnil jednu raritku co se mi stala nedavno. Seslal jsem na hracku zkameneni. Neuspela, tudiz zkamenala a behem 2sec umrela. Proste zvuk jako kdyz nekoho zabijete a lehla na zem mrtva.
Tak při zkamenění můžeš dát to že deš přes pekelníka přece, tak to třeba ta postava udělala..
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 20:01 11. Jul 2010
by Bahnak
Bluud_Elf wrote:Podle toho co jsem slysel je urcita sance, ze pokud postava zemre kouzlem, tak proste zemrela a zvednout nepujde.
No, když sešleš kouzlo ktere každou tvou molekulu v těle přemění na prach, tak by byla docela blbost kdyby ten vzniklý prach šel profackovat a vzbudit...
Já řešil klasické omráčení zbraní...
Mě napadá jestli v tom nebude vážně ten enchant ke zranění brán jako magický utok a tudíž smrtící...
Čert ví, nikdo kdo do toho vidí se nijak nevyjádřil, omračovat budu i dál se stejným dojebem...
Re: Omráčení a následné operace
Posted: 20:20 11. Jul 2010
by Luelle
smrtící kouzlo = smrt
wizny a jiná kouzlíc povolánímají spoustu způsobů jak někoho znehybnit - stínové zabití se v podstatě rovná omráčení a wizna to nepotřebuje dělat nemagicky a pokud na někoho sešle smrtící kouzlo chce ho zabít
dokonce kucik mluvilo tom, že by byl rád, že pokud stínová bugnou a postava zemře a nejde zvednout tak je prostě mrtvá a tečka - útočníkovi se nepodařilo oběť omráčit, dal příliš velkou ránu a hotovo..nepovedlo se a obět zemřela
u kouzel si kouzelník nevybírá kolik energie přesně do kouzla dá..většina kouzel má fmg v nějakým rozsahu kostky - to je ono faktor náhody, který kouzelník sám vůlí neovlivní - takže zraňujícím kouzlem někoho zraníte ale ne omráčíte