Page 1 of 1

Harper Scout

Posted: 14:50 06. Jul 2010
by Quin_Fryar
Je možný na Thalii hrát zvěda harfevníků?
Existuje ve světě mistr?

Re: Harper Scout

Posted: 14:22 16. Jul 2010
by kucik
Je. Mistr existuje, pokud vím.

Re: Harper Scout

Posted: 17:09 16. Jul 2010
by artaxas
Nechcu rýpat a možná se mýlím, ale zdá se mi, že mi někdo říkal že zvěda harfeníků ani rytíře Purpurových draků zatím hrát nejde, pokud ano . . . pro mne novinka.