Male rasy a rybaření
Posted: 10:18 07. Jul 2010
Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.
Díky moc,
Quido z Červíčkova
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.
Díky moc,
Quido z Červíčkova