Page 1 of 1

Male rasy a rybaření

Posted: 10:18 07. Jul 2010
by menderon
Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.

Díky moc,
Quido z Červíčkova

Re: Male rasy a rybaření

Posted: 18:19 07. Jul 2010
by White wolf
menderon wrote:Dobrý den,
nevím jestli se to tu neřešilo, ale mám "zásadní" problém hraji gnóma a jaksi jsem zjistil, že nemohu chytat ryby, prý jsem naprut příliš malý a neunesu ho. pokud opomenu, že na prut chytají imalé děti v reálu. Nebylo by možné závést i pytlačku? Pro muj charakter je chytani ryb celkem důležitá věc.

Díky moc,
Quido z Červíčkova
Noo dovolím si ti odpovědět protože mám pulčici a na tohle jsem se ptala Cairona a jeho odpověd byla,že prostě prut je udělán z hole a tu prckové nemůžou....pro prcky se prut plánuje časem. :wink: