Page 1 of 2

Baner fora - WOW?

Posted: 18:48 07. Jul 2010
by Bluud_Elf
Hlasovani resetovano z duvodu odebrani baneru cislo dva a pridani dvou novych.

Edit: Bohuzel forum neuneslo, ze jsem smazal hlasovani a pridal ho znova a ted pokazdy kdyz ho zkusim udelat , tak to vyhodi naprostej bordel. Zeptam se nejakyho admina jestli by to nemohl postelovat.

Tady sem sesmolil par prikladu baneru. Neni to nic specialniho, ani nic profesionalniho. Pokud se vam bude zdat, ze by neco vypadalo jinak rad upravim. Pokud mate nejakej dobrej obrazek ze kteryho by se dal baner udelat, rad udelam. Nevim jaky by meli mit rozliseni, ale to uz neni problem pozmenit.

1.Image

2.Image

3.Image

4.Image

5.Image

6.Image

7.Image

8.Image

9.Image

10.Image

11.Image

12.Image

13.Image



Hodil jsem nahoru hlasovani. Pripominky a komentare vitany.
Peace

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 22:54 07. Jul 2010
by Neithan1
vsak je to pekne, co chces menit

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 22:56 07. Jul 2010
by Rejty
Když někdo udělá nějaký jiný...

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 01:06 08. Jul 2010
by Bluud_Elf
Klidne udelam. Rekni mi velikost a co tam chces a mas to mit :)

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 15:26 08. Jul 2010
by Bluud_Elf
Edit:Presunuty banery do prvniho prispevku.

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 15:28 08. Jul 2010
by Rejty
Dobrá práce! Nešel by dát třeba náhodně generovanej? :wink:

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 15:32 08. Jul 2010
by Bluud_Elf
Rejty wrote:Dobrá práce! Nešel by dát třeba náhodně generovanej? :wink:

Vubec nemam tuseni jak to na foru funguje. Kazdopadne stejne budou potreba jeste predelat na spravne rosliseni, treba poupravit barvy atd..

PS: Kazdej ma dva hlasy, aby to nebylo tak tezky :)

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 15:48 08. Jul 2010
by efu_redo
Bluud_Elf wrote:
Rejty wrote:Dobrá práce! Nešel by dát třeba náhodně generovanej? :wink:

Vubec nemam tuseni jak to na foru funguje. Kazdopadne stejne budou potreba jeste predelat na spravne rosliseni, treba poupravit barvy atd..

PS: Kazdej ma dva hlasy, aby to nebylo tak tezky :)
poptám se kamaráda, živí se tím.. třeba poradí, jak to udělat aby to bylo náhodně generované.. bude-li zájem.

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 16:18 08. Jul 2010
by zachy
ocislovat ty obrazky 1.jpg, 2.jpg.... n.jpg, a do PHP kodu dat misto "ošklivej_illidan.jpg" <? echo rand(1, n)."jpg"; ?>
*udela gesto Pata a mata* A je to!

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 16:29 08. Jul 2010
by Derken-
Možnost 2 má Demona na svých stránkách.. tak bych to asi nevolil za jeden z banerů Thalie.

http://demona.cz/

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 19:18 08. Jul 2010
by -darkvision-
Me se tedy libi baner č.5 a z tech dalsich, chybi mi tam neco kde by bylo naznakem podtemno.
Baner kde by byl clovek vs drow? V dali hrad na povrchu vs temné sídlo?
To jen tak co me napadlo.

Ps. Nevolil jsem tedy, protoze ten druhy baner si z tech zbylych deseti nedokazu vybrat. Jinak hezka pracicka.

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 19:23 08. Jul 2010
by Quin_Fryar
Mě se líbí hodně banner číslo 8 a 11.

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 19:25 08. Jul 2010
by Bluud_Elf
-darkvision- wrote:Me se tedy libi baner č.5 a z tech dalsich, chybi mi tam neco kde by bylo naznakem podtemno.
Baner kde by byl clovek vs drow? V dali hrad na povrchu vs temné sídlo?
To jen tak co me napadlo.

Ps. Nevolil jsem tedy, protoze ten druhy baner si z tech zbylych deseti nedokazu vybrat. Jinak hezka pracicka.

Zkus najit nejakej obrazek co by ti vyhovoval a ja ti ho tam rad jeste prihodim. Projel jsem skoro vsechny pozadi do nwn a bohuzel sem zadnej takovej nenasel.

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 21:50 08. Jul 2010
by Lidda
Vzdycky je tu tohle, ale je to Lineage no..

Radsi jen odkaz : ) http://fc04.deviantart.com/fs25/f/2008/ ... 68dfe1.jpg

Re: Baner fora - WOW?

Posted: 23:38 08. Jul 2010
by -darkvision-
TO je vono, takovej baner by dostal muj druhej hlas. Jinak hledam hledam, moc nenachazim zatim.