Page 1 of 2

Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 00:33 09. Jul 2010
by Bluud_Elf
Hlasovani resetovano z duvodu odebrani baneru cislo dva a pridani dvou novych.

Tady sem sesmolil par prikladu baneru. Neni to nic specialniho, ani nic profesionalniho. Pokud se vam bude zdat, ze by neco vypadalo lip jinak, rad upravim. Pokud mate nejakej dobrej obrazek ze kteryho by se dal baner udelat, rad udelam. Nevim jaky by meli mit rozliseni, ale to uz neni problem pozmenit.

1.Image

2.Image

3.Image

4.Image

5.Image

6.Image

7.Image

8.Image

9.Image

10.Image

11.Image

12.Image

13.Image



Hodil jsem nahoru hlasovani. Pripominky a komentare vitany.
Omlouvam se, ze jsem topic udelal znova. V tom predeslem se mi nejak znicilo to hlasovani.
Peace

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 09:35 09. Jul 2010
by Luelle
jinak ted je k dispozici více skinů fora, jak náročné je použít všechny? at si každý vybere...

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 10:21 09. Jul 2010
by venomeq
No osobne sem pro 6 a 13...pricemz bych dal prednsot 6:) vzdy se mi libila Aribeth a ten jeji sword:)

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 11:16 12. Jul 2010
by Krata
taky 6 :)

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 11:38 12. Jul 2010
by kucik
To je super. Když budou v rozlišení jako bannery ve stávajících skinech, tak je tam hodim. Bylo by fajn, nechat je tam vybírat náhodně, ale zatim mě nenapadá, jak to tam upravit.

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 11:42 12. Jul 2010
by Rejty
Nebo ať si každej nastaví ve svym profilu jakej se mu líbí...

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 11:43 12. Jul 2010
by maku
Signed. To by bylo fajn.

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 11:51 12. Jul 2010
by efu_redo
Jak už jsem psal. Kamarád se děláním stránek atp živí. Mohu ho požádat o radu nebo mu to dát udělat. Když bude vědět.

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 12:15 12. Jul 2010
by Bluud_Elf
efu_redo wrote:Jak už jsem psal. Kamarád se děláním stránek atp živí. Mohu ho požádat o radu nebo mu to dát udělat. Když bude vědět.
Tak kdyz bude vedet, tak to bude super.

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 13:57 12. Jul 2010
by Bluud_Elf
kucik wrote:To je super. Když budou v rozlišení jako bannery ve stávajících skinech, tak je tam hodim. Bylo by fajn, nechat je tam vybírat náhodně, ale zatim mě nenapadá, jak to tam upravit.
Muze by to bejt ve stejnem rozliseni, kdyz mi reknes jaky ze to je :)

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 14:29 12. Jul 2010
by kucik
U těch wow skinů jsou to tyhle banery:
Image
Takže 800x150

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 00:32 15. Jul 2010
by Lord_Berserk
Bannery super ... ale nevim jestli sem sam, aaale Firewall na mym velkym kompu mi blokuje nahodny generovani takze vidim jen cerno bez banneru - pude s tim neco udelat ???

Este nekomu se to stava ? :)

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 09:44 15. Jul 2010
by maku
Mě sice funguje, to náhodné generování je super. Jen taková drobost. Při každém zobrazení fora se mi na sekundu zobrazí ten původní "wow" banner a teprve pak některý z těch generovaných (nových).

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 10:48 15. Jul 2010
by kucik
Lord_Berserk wrote:Bannery super ... ale nevim jestli sem sam, aaale Firewall na mym velkym kompu mi blokuje nahodny generovani takze vidim jen cerno bez banneru - pude s tim neco udelat ???

Este nekomu se to stava ? :)
Nemáš tam třeba zakázanej javascript?
maku wrote:Mě sice funguje, to náhodné generování je super. Jen taková drobost. Při každém zobrazení fora se mi na sekundu zobrazí ten původní "wow" banner a teprve pak některý z těch generovaných (nových).
Ten banner je součástí css stylu, takže jsem prostě udělal funkci, která ho náhodně vymění a pověsil jsem jí na událost OnLoad, takže se ten banner vymění až po načtení stránky. Jestli někdo víte, jak to udělat pomocí js lépe, tak řekněte. Já s js nikdy nepracoval.

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

Posted: 11:34 15. Jul 2010
by monstera
Nehlasuju, protože se mi líbí všechny ! :D