Vylepšení NWN
Posted: 18:40 10. Jul 2010
Docela hodně velké zlepšení vzhledu NWN po rozbalení těchto souborů do složky overide. Někomu to pak prý padá, mě ne. Ti co to říkají ve všech případech oznamuji že jim to padá trochu víc než jindy. Možná je problém jen když to ¨někomu padá i bez těchto vylepšení.
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=150736
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=152186
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=150736
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=152186