Page 1 of 1

Vylepšení NWN

Posted: 18:40 10. Jul 2010
by Merianra
Docela hodně velké zlepšení vzhledu NWN po rozbalení těchto souborů do složky overide. Někomu to pak prý padá, mě ne. Ti co to říkají ve všech případech oznamuji že jim to padá trochu víc než jindy. Možná je problém jen když to ¨někomu padá i bez těchto vylepšení.
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=150736
http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=152186

Re: Vylepšení NWN

Posted: 19:38 10. Jul 2010
by Bluud_Elf
Tady se o Shaderu i vylepseni textur hovori v jinem foru. Koukni se kdyztak tam.

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 101&t=3952