Page 1 of 1
Pan Smrti.
Posted: 23:01 10. Jul 2010
by Bluud_Elf
Pan smrti vyvolava normalne nemrtvaky co ma popsany v zakladu nebo je to nejak upraveny? Ty v zakladu jsou desive slaby a kdyz ted vydim co vyvolava carodej, tak me zajima jak je to s panem smrti.
Diky
Re: Pan Smrti.
Posted: 02:10 11. Jul 2010
by Miky
Viz.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=1&t=2316
Obávám se, že se zůstalo u nepoužitelných nemrtvých a bez přičítání spell caster lvlu..čili pán smrti je dál jen pro image.
Re: Pan Smrti.
Posted: 02:44 11. Jul 2010
by DenGrasse
je to tak. výhledově se plánuje něco s tím udělat, ale asi až se budou předělávat povolání tak komplet.
Re: Pan Smrti.
Posted: 12:36 11. Jul 2010
by Bluud_Elf
Hmm to je skoda no. Ale dekuju za odpoved.