Page 1 of 2
Samozvaný prostředník?
Posted: 09:52 12. Jul 2010
by Eqileus
Chtěl bych se zeptat jestli hráč
efu_redo má nějaké zvláštní výsady, že nám křičí po serveru jak se jaké NPC chová - nebo nám to pro jistotu pošle tellem? A poté tvrdí, že on je jakýmsi prostředníkem a že mu DM nakázali nás o tom zpravit. Ale já sem nikde naforu ani na webu nenašel o takovém prostředníku zmínky, za to sem našel
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm - tam je že je to vlastně porušení pravidel, aby hráč úmyslně využíval křik...
Moje odpověď jemu byla, že to DM zvládne napsat samo - nebo snad ne? Připadá to ještě někomu divný?
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:01 12. Jul 2010
by Miell
Co se mé hry týká nemám s tím problém, vždy to použil v dané situace vhodně a k věci

A DM není všudypřítomné

Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:04 12. Jul 2010
by Tretas
Ten křik je prostě někdy potřeba - užívané při zamykání bran Isilské pevnosti. Když není DM ve hře tak to prostě jinak nejde. A věř že naše postavy mají právo na to říct strážným aby zamkly brány.
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:08 12. Jul 2010
by Eqileus
Tretas wrote:Ten křik je prostě někdy potřeba - užívané při zamykání bran Isilské pevnosti. Když není DM ve hře tak to prostě jinak nejde. A věř že naše postavy mají právo na to říct strážným aby zamkly brány.
DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:12 12. Jul 2010
by Tretas
Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=38&t=781 Dodatek číslo 4 když už máš potřebu se ohánět pravidly.
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:12 12. Jul 2010
by Miell
Eqileus wrote:Tretas wrote:Ten křik je prostě někdy potřeba - užívané při zamykání bran Isilské pevnosti. Když není DM ve hře tak to prostě jinak nejde. A věř že naše postavy mají právo na to říct strážným aby zamkly brány.
DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
To že je DM ve hře neznamená, že musí dělat všechno a o to je jasnější, že když se DM neozvalo, že je to špatně a že to mají ostatní ignorovat, což jinak děje.. že to prostě bylo správně použité v dané situaci. A hlavně neznáš všechny dohody mezi DM a hráči.
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:14 12. Jul 2010
by Eqileus
Miell wrote:
...
Právě neznám - co když si vymejšlí? Ani tu neni pro koho pravidla platěj a pro koho ne...
Jako pokud bude napsaný, že efu_redo je prostředíkem DM a může si křičet o stošest, tak to bude vpořádku.
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:17 12. Jul 2010
by Miell
Eqileus wrote:Miell wrote:
...
Právě neznám - co když si vymejšlí? Ani tu neni pro koho pravidla platěj a pro koho ne...
Jako pokud bude napsaný, že efu_redo je prostředíkem DM a může si křičet o stošest, tak to bude vpořádku.
Když chceš psa bít.. hůl si najdeš *pokrčí rameny*
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:20 12. Jul 2010
by Eqileus
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:23 12. Jul 2010
by Tretas
Heh a co s nim jako?
Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
Tady píšeš že DM ve hře bylo ale za postavu. A v pravidlech je jasně zakázané je otravovat když hrajou za postavy.
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:24 12. Jul 2010
by Eqileus
Tretas wrote:Heh a co s nim jako?
Eqileus wrote:DM ve hře bylo - za postavu, ale bylo. Takže pravidla sou tam pro srandu králíkům?
Tady píšeš že DM ve hře bylo ale za postavu. A v pravidlech je jasně zakázané je otravovat když hrajou za postavy.
A já ho snad otravoval? Třeba bylo i jiný, ale to já nemůžu vědět...
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:26 12. Jul 2010
by Tretas
Skus nad tím popřemýšlet třeba přijdeš na to co jsem tím myslel. Dál se s tebou hádat nebudu, protože to vypadá že se chceš spíš hádat než vyřešit to kvůli čemu jsi založil ten topic.
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:45 12. Jul 2010
by G14
ja treba ignoruju to,co kdo pise do kriku kdyz to neni DM,nikdo jiny tam bez souhlasu DM nema co psat at uz cokoliv a kdokoliv.........kdepak mas vzit tu jistotu,ze to co pise je spravne a kontrolovane atd.?nikde
Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 10:52 12. Jul 2010
by de Aers
Eqileus wrote:Chtěl bych se zeptat jestli hráč
efu_redo má nějaké zvláštní výsady, že nám křičí po serveru jak se jaké NPC chová - nebo nám to pro jistotu pošle tellem? A poté tvrdí, že on je jakýmsi prostředníkem a že mu DM nakázali nás o tom zpravit. Ale já sem nikde naforu ani na webu nenašel o takovém prostředníku zmínky, za to sem našel
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-82.htm - tam je že je to vlastně porušení pravidel, aby hráč úmyslně využíval křik...
Moje odpověď jemu byla, že to DM zvládne napsat samo - nebo snad ne? Připadá to ještě někomu divný?
Ulevil sis tim, když si to sem napsal ?

Píšeš pitomosti... třeba jen závidíš že si taky nemůžeš zakřičet... bůů

Re: Samozvaný prostředník?
Posted: 11:00 12. Jul 2010
by KaTo