Page 1 of 1

hospoda v Alwu

Posted: 18:38 14. Jul 2010
by zachy
1. Dá se zde usnout kdekoli, takže třeba i vedle hostinskýho.
2. Spát se dá bez placení
3. pokoje se nezamykají (clovek nemá zadny soukromi) :)

Re: hospoda v Alwu

Posted: 20:24 14. Jul 2010
by de Aers
zachy wrote:1. Dá se zde usnout kdekoli, takže třeba i vedle hostinskýho.
2. Spát se dá bez placení
3. pokoje se nezamykají (clovek nemá zadny soukromi) :)
To samý doubkov :) btw... jak chceš v Alwu zamknout závěs ? :D

Re: hospoda v Alwu

Posted: 22:11 14. Jul 2010
by zachy
de Aers wrote:
zachy wrote:1. Dá se zde usnout kdekoli, takže třeba i vedle hostinskýho.
2. Spát se dá bez placení
3. pokoje se nezamykají (clovek nemá zadny soukromi) :)
To samý doubkov :) btw... jak chceš v Alwu zamknout závěs ? :D

Tááák..... tam dáme dveře :) ale to že si člověk muže usnout v hospodě na stole je sice veliká RP možnost to zalomit i u škopku piva ale nefér vůči těm co si zaplatěj :)

Re: hospoda v Alwu

Posted: 23:42 14. Jul 2010
by Nalkanar
To samý Olath Deis (tuším :mrgreen: )

Re: hospoda v Alwu

Posted: 11:10 15. Jul 2010
by kucik
Teď se dá spát v celé lokaci. Spoléhá se na to, že hráč nenechá spát postavu na chodbě na schodech.

Další možnost je přesně definovat, kde se dá a nedá spát, což vede zase k omezením typu: ,,Proč může spát postava jen na posteli a ne na kožešině ukrbu?"

Takže radši bych to nechal takhle s tím, že holt těch pár vychcánků dostane trest, než aby se omezovali všichni ostatní.