Page 1 of 2

Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 12:44 15. Jul 2010
by wsweetjane
Musím se zeptat, jako elfka s těžkou zbrojí sem zkoušela upravit vzhled zbroje tak, aby vypadala skutečně jako zbroj - z několika (5-6?) možných hrudníků sou všechny tragické...Nabízí se argument že zbroj chrání - nikoliv vypadá dobře...Ale dva z těch hrudníků pro těžké zbroje sou korzety, kdy má elfka odhalenou celou horní část hrudníku (skýtá rozsáhlý výhled na ňadra) - navíc ani nevypadají jako kovové, ale kožené...

Nešlo by několik hrudníků ze středních zbrojí přesunout jako vzhled do těžkých? Přijde mi že vypadají u zbroje věrněji a monohem lépe než ty které tam sou teď...

:roll:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 12:56 15. Jul 2010
by jachyra
Tak to si sa zle pozerala na tie zbroje ;) lebo na plné pláty sú tam krásne výzory. Napríklad plný hrudný plát, ten je unikátny a super.

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 13:08 15. Jul 2010
by kucik
Konkrétní AC jednotlivých modelů jsou částečně dána historicky (je problém najednou na všem proházet AC) a u nových vzhledů je rozděloval photter a myslim že tak smysluplně, jak to jen šlo.

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 13:09 15. Jul 2010
by KaTo
Netvrdím, že se nepřekoukla, ale u některých modelů je "fatální" rozdíl, zda si je zkouší elfka nebo člověčice. Prostě některé modely jednak nejsou stejné u různých ras a mnohdy dokonce jdou použít jen pro jednu rasu, druhé se třeba vůbec nezobrazí.

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 13:12 15. Jul 2010
by kucik
Zpravidla jsou si modely u ras aspoň hodně podobné. Že je určitý model jen pro některou rasu je ale časté.

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 14:25 15. Jul 2010
by venomeq
Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.

Je to problem no u zen hlavne a u ras ktere nejsou Lidske.....popripadne si to zkus jeste vyzkosuet v tool setu zda tam neni neco co by sedelo....

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 14:40 15. Jul 2010
by de Aers
venomeq wrote:Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.

Je to problem no u zen hlavne a u ras ktere nejsou Lidske.....popripadne si to zkus jeste vyzkosuet v tool setu zda tam neni neco co by sedelo....
Holt lidi mají hrát jen za tu jednu správnou rasu :D

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 14:09 18. Jul 2010
by wsweetjane
No když už je v nabídce u těžkých zbrojí ten kožený korzet ze kterého by při běhu vše tak nějak "vypadlo" může tam být v podstatě cokoliv...Proč není pro elfku jeden hrudník těžké zbroje ve kterém by nevypadala jako nateklá odula, nebo prostitutka? :shock: :shock: Prosím prosím rozšířit výběr.... :oops: :oops: :oops: :oops:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 15:02 18. Jul 2010
by wsweetjane
Tedy nemyslela sem to nějak příliš cudně - chápu i ten argument že ve fantasy světech chodí ženy spoře oděné...Taky na Sally ráda oblíknu výstřih...ale ten korzet u těžké zbroje je vážně děs...:( Kdyby tam bylo něco jko obyčejný hrudník s výstřihem...Provovkativní ale decentní... :idea: :idea: :idea: :idea: :roll:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 17:38 19. Jul 2010
by Finmall
venomeq wrote:Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.
To bude dane hlavne tim, kdo predevsim takove fantasy sleduje / pise..
Kazdopadne mit telo zahalene jen kousky zbroje je neco uplne jineho nez mit oblecenou plnou platovou zbroj, protoze plna platova zbroj rozhodne neni jen par kousku zbroje .. ;)

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 20:27 19. Jul 2010
by wsweetjane
Finmall wrote:
venomeq wrote:Vsak nevidim problem ve vyhledu na nadra.) Kdyz si vemu fantasy tak ve vetsine zeny bojovnice spis davaji na odiv sve telo zahalene jen kouskami zbroje nez zakute plne do zeleza jako rytiri.
To bude dane hlavne tim, kdo predevsim takove fantasy sleduje / pise..
Kazdopadne mit telo zahalene jen kousky zbroje je neco uplne jineho nez mit oblecenou plnou platovou zbroj, protoze plna platova zbroj rozhodne neni jen par kousku zbroje .. ;)
____________________________________________________________

Je tam ten hrudní korzet - což mi u zbroje příjde úplně hloupé -mít odhalenou celou horní část těla...A nedá se to nějak rozumně zahalit ani nárameníky a pod. zkoušela sem...Klidně výstřih ale ne polonahá! :D Když u toho mám odhalená stehna vypadám jak ve spodním prádleX-D

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 20:30 19. Jul 2010
by Luelle
jo z těch zbrojí taky občas nemůžu :D

a taky nemůžu z toho, když si někdo dá fullplate a dá tomu vzhled svatebních šatů....

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 20:49 19. Jul 2010
by -RoF-
Luelle wrote:jo z těch zbrojí taky občas nemůžu :D

a taky nemůžu z toho, když si někdo dá fullplate a dá tomu vzhled svatebních šatů....
Sme ve fantasy víš? :wink:

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 20:59 19. Jul 2010
by Luelle
tohle není argument pro všechno rofe....

Re: Hrudníky těžké zbroje - úprava vzhledu

Posted: 21:06 19. Jul 2010
by maku
Fantasy je, když ženská s křídlama chodí po světě a vojede co se hýbe. Nikoliv, když fullplate vypadá jako šaty.