Page 1 of 1

Chrámy vs svaté symboly

Posted: 09:11 20. Jul 2010
by KaTo
Zarazilo mě, že některé chrámy bohů mají jen "malé" svaté symboly, zatímco jiné mají i střední a velké. Je to tak v pořádku, že některé chrámy nemají silnější symboly nebo je tam "dynamický" spawn - občas jsou, občas nejsou?