Page 1 of 6
Masters of Rock
Posted: 15:51 21. Jul 2010
by -RoF-
Nevím kdo z vás byl na letošním mástru, ale pokud se chce někdo mrknout, tady jsou fota
Z 2114 fotek sem vybral tyhle ale i tak to není úplně to nej, ale neva
http://puxina.rajce.idnes.cz/
Dodám pak i nějaké videa.
Re: Masters of Rock
Posted: 22:10 12. Aug 2010
by -RoF-
Kdyby někco chtěl mrknout na videa z Mastru.
Točeno na fotáku no
Je jich tam víc asi tak 25 nebo tak.
http://www.youtube.com/user/PUXINA5#p/u
Re: Masters of Rock
Posted: 18:17 06. Dec 2010
by -RoF-
Re: Masters of Rock
Posted: 00:15 23. Feb 2011
by -RoF-
Bersiii TWISTED SISTER na Masters of Rock 2011

Re: Masters of Rock
Posted: 14:41 23. Feb 2011
by Lord_Berserk
Tak to musim

Re: Masters of Rock
Posted: 13:24 27. Nov 2011
by -RoF-
Valí opět někdo na Masters of Rock 2012 ?
Dle mě zatím velmi dobrý výběr kapel a jistě něco přibude
Re: Masters of Rock
Posted: 13:46 27. Nov 2011
by Molly23
Mollyšák potvrzuje pravidelnou účast! Arch Enemy a Exodus... nářez!
Re: Masters of Rock
Posted: 18:05 27. Nov 2011
by -RoF-
Jo ještě nějaké videa ted ze zímního mástru.
Ale teda naštvali mě, přesunuli to z haly Euronics do větší hokejové haly. Já si koupil VIP a měl byhc výhled hezky zepředu na podium a v hokejové jsme byli kdesi nahoře na boku a zvuk nic moc no.
Co už

Aj tak vcelku fajn.
http://www.youtube.com/watch?v=e40Cw767ARk
http://www.youtube.com/watch?v=CApbdm3syec
http://www.youtube.com/watch?v=4mATbxTAyko
Re: Masters of Rock
Posted: 18:42 27. Nov 2011
by Garett
korpiklaani a deathstars... hmm pokud budou prachy tak jedu taky
Re: Masters of Rock
Posted: 18:49 27. Nov 2011
by Práček
To zatim vypadá hezky...jsem zvědav co přibude...už si zapisuju do kalendáře...jen aby do toho nic nevlezlo
Re: Masters of Rock
Posted: 18:59 27. Nov 2011
by Garett
od kdy budou k mani listky?
Re: Masters of Rock
Posted: 19:07 27. Nov 2011
by -RoF-
Lístky jsou k mání už od soboty.

za 750Kč
Re: Masters of Rock
Posted: 22:46 12. Dec 2011
by johnny98-G
-RoF- wrote:Valí opět někdo na Masters of Rock 2012 ?
Dle mě zatím velmi dobrý výběr kapel a jistě něco přibude
No uz jsem ti to rikal porad tam neco chybi

je to preci desatej rocnik

Jinak jestli jsi na me nezapomel z listkama, za coz bych te asi zakousl a vzal bych si tvuj, tak dovca je uz naplanovana.
Re: Masters of Rock
Posted: 07:14 13. Dec 2011
by -RoF-
johnny98-G wrote:-RoF- wrote:Valí opět někdo na Masters of Rock 2012 ?
Dle mě zatím velmi dobrý výběr kapel a jistě něco přibude
No uz jsem ti to rikal porad tam neco chybi

je to preci desatej rocnik

Jinak jestli jsi na me nezapomel z listkama, za coz bych te asi zakousl a vzal bych si tvuj, tak dovca je uz naplanovana.
Jo tys chtěl lístek? A sakra *píská si a cupká pryč* Hehe ne neboj lístky koupené jsou

.
Tož něco tam chybí to je fakt, Twisted Sisters taky přidali až pozdějc. Co jsem zatím četl, tak na letošní máster zatím hlavní kapelu nemají a zatím shánějí. Iron Maiden to ale nebude no

. A tipovat to je těžké

. Necháme se překvapit.
Re: Masters of Rock
Posted: 11:13 13. Dec 2011
by kucik
Kvůli Twisted Sisters by to stálo za zvážení, ale zbytek mě zatim nenadchnul.